Klub Alverde maniačok

Lucinka33

Rew, nevonal ten ruzovy krem nahodou ako ich pletova voda z ruze? Lebo tu mam a mne to zasa pekne vonia :) Ak ano, asi ho vyskusam :) Mam od nich aj make-up a puder, dostala som ako darcek od kamosky :) Make-up mam kryci camouflage, je taky kompaktny. Je dost mastny, co mi vyhovuje, lebo sa mi nerobia supinky. Ale na mastnu plet urcite neodporucam. Davam si ho len malinko, lebo dost kryje a potom vyzera prirodzene, akoby som nic nemala na tvari. Keby som dala viac, neviem ako by to vyzeralo :) Nevyhoda je, ze je to extra male balenie, ja som uz po dvoch tyzdnoch pouzivania videla dno kelimku. Takze vyjde dost draho. No a puder pouzivam obcas, ked mam pocit, ze sa lesknem po tom make-upe. Inak make-upy velmi neoblubujem, pouzivam len prilezitostne.

rew

Lucinka33> denny krem z divokej ruze je tiez velmi dobry. lahucky a predsa dobre hydratuje, pekne sa vstrebe. Ale mne prekazala ta vona.. nie ze by to vyslovene smrdelo, ale.. proste som chcela nieco ine :) mas aj nejaky makeup alebo puder od alverde?

Lucinka33

Rew, neupchava. Minula som uz takmer cele 50 ml balenie :) Ale teraz, ked je teplejsie, chcem nejaky lahsi krem, lebo tento je velmi tazky. V zime som mala dost suchu plet so supinkami a ine kremy nepomahali. Nic sa mi z neho nevyhodilo :) Ale ja mam asi odolnu plet :D

rew

Lucinka33> a ten avokadovy ti neupchava pory? teda.. asi nie ked ho pouzivas :) ja len ze ho mam stale doma ale nejak som nemala odvahu ho velakrat vyskusat lebo som sa bala ze sa mi z toho vyhadzu drbaciky :)

Lucinka33

Rew, to je pravda, co sa tyka hydratacie, som s nim spokojna. Len ta lepkavost mi vadi. Ja mam tiez pomerne suchu plet so supinkami. Na noc si davam ten avokadovy krem, ten je extra mastny, olejovy. Ale pomaha :)

rew

Lucinka33> je pravda ze ma taku zvlastnu konzistenciu, trosku mi to pripomina taky jeden gelovy krem z radu pure od garnier co som mala, ale mne to nejak neprekaza. Netreba ho ale davat velke mnozstvo, mne staci tak velkost hrasku-dvoch, spravim bodky na cele, nose, lickach, brade, krku a poriadne rozotriem. Dobre sa nanasa aj na este mokru tvar.A ano, ked prejdem prstami po pokozke, tak je to ine na dotyk ako pri inych kremoch, ale mne tento zatial vyhovuje, aspon sa mi po nom nerobia supinky, mam pomerne suchu plet.

Lucinka33

Ahojte, ja som si minule kupila tu gelovu ocnu linku, ale bola uplne vyschnuta, tak pozor na to. Nastastie, mi v pohode vratili peniaze. Kamoska si ju nedavno kupila tiez, ma ju cerstvu a vravi, ze je velmi dobra a dobre sa jej s nou pracuje.
Rew, mam ten jojobovy krem (na velmi citlivu plet), nemas po nom taku lepkavu tvar? Lebo ja ano dost mi to vadi. A vyskusala som 4 sampony od alverde, po vsetkych som mala lupiny, tak neviem ci sa ti oplati skusat dalsi :)

ich

dakujem tak to som zvedava co na ne povies.
asi chcem iba vediet ci sa lahko nanasaju alebo ci dobre farbia alebo neviem ako sa vajydrit co chcem vediet:-)

rew

baby, mate niektora skusenost so samponmi alverde, ze ste vyskusali jeden a absolutne nesadol a iny bol super? mne sa po marhulovo-citronovom zdali vlasky super, ale asi po 2 tyzdnoch pouzivania ma strasne zacala svrbiet hlava.. zatial neboli lupiny, ale uz som sa skrabkala ako keby som mala nejake zvieratka :) takze uz som zas na starej dobrej chemii :) a neviem ci sa mi opati skusat nejaky iny

rew

ich> idem o chvilku spravit najazd na alverde (aj linky chcem skusit), tak potom dam vediet :) ale linky som doteraz nepouzivala takze to bude taka neprofesionalna recenzia :)