Otehotnenie BEZ pohlavneho styku-sex

Jezismarjaa

Ked je zena tehotna a dostane naahodou menzes, nie je to ozajstna menstruacia. Pri uhniezdovani vajicka moze zena spinit, co zeny povazuju za menzes. Stane sa ze je dalsie krvacanie ale to uz moze byt potrat alebo nieco podobne.

Hmmpomoc

Nemala som sním pohlavný styk
Proste sme sa bozkávali a on mi chcel dať prsty tam dolu no a ja sa bojím ze ci na prstoch nemal náhodou ejakulat.... Ale nedal tie prsty hlboko pretože som mu ruku hneď odťahovala

Buki

Moze a je to velmi bezne. Podobne pravdepodobne ako samotny pohlavny styk. V sucastnosti moze zena otehotniet aj myslenim na to ze mala pohlavny styk a myslenim na to ze moze otehotniet.

Hmmpomoc

Ahojte
Je mi to naozaj trápne ale tak
Nakoniec mi vtedy tá menštruácia prišla no a presne v ten deň sme sa na biológii rozprávali o tehotenstve a učiteľka povedala ze pokiaľ je baba tehotná tak môže dostať ešte jednu menštruáciu
A mne už tento mesiac menštruácia neprišla
Tak teraz naozaj neviem a je mi hlúpe sa toho chalana spýtať ci náhodou nemal niečo na rukách vtedy...

Salamistka

Jezis chlapi co vam hrabe? Nestraste ju a nie, nie si tehotna preboha, iba v pripade, ze by sa bol urobil a na ruke mu ostal ejakulat (to je to biele, slizke, lepkave) a rovno ti strcil prsty hlboko do vaginy a to by si asi vedela o tom a citila to ak si panna. Potom by sa nad moznym tehotenstvom dalo aj uvazovat.

Hmmpomoc

Čítala som že sa to dá a práve preto sa bojím.
Ani neviete čo všetko by som dala za menštruáciu fakt.
Nech je akokoľvek silná proste...