HAK!!!!!!fuj

Príspevok v téme: HAK!!!!!!fuj
sweet_dreams

Pekný večer prajem všetkým,pred mesiacom som začala brať HAK,no este som nevedela co ma čaká,zacala som brat Yadine,no po 5 tabletkach ma strasne zacala boliet hlava,oci,a zaludok,tak som ju prestala brat,menstruaciu ked som brala este hak mala som ju slabu,taku obycajnu..no ked som ju prestala brat ta menstruacia asi osalela a lialo zo mna ako z krhly :-(...ked som ju prestala brat vsetke tie bolesti pominuli..s priatelom som uz nespala pomaly mesiac aj daco...a meska mí,myslite ze je to od tej hlupejj HAK?stalo sa to uz niekomu,kto prestal brat hak v polovicke blistra a tie hormony sa vzburili a nedostala to?:(pls..bojim saa..co ked mozem byt v tom,este z toho sexu pred mesiacom?:(ale ved som to dostala normalneeee..ochh

sweet_dreams

Ja mam 18 a priatel 20...on mi stále hovori,ze lepsie by to tak bolo,ze este mam malo rokov nato,ze dieta nemoze vychovavat dieta...lenze ja by som urcite nesla,nezabila by som moje babätko...hádam,ze by som to zvladla sama aj bez neho s pomocou mamky a oca...:(

sweet_dreams

amaryllis7..ahaa dakujem pekne :-)..tak duufam,ze doktorka to videla..no respketive nevidela nic..a ze vsetko je v pohodeee:)..myslim,ze niesom celkom zodpovedna aby som vychovávala dieta..a viem ze priatel by ma poslal na potrat :((...

amaryllis7

sweet_dreams to bolo nejako na zaciatku ked si spravila test a vysiel pozitivny. ona schudla od tehotenstva a brucho sa jej az cca 5-6 mesiaca dala badatelnejsie vidiet.

amaryllis7

moniqa dakujem idem sa tam kuk. este chcem poradit jednu stranku kde sa da pytat gynekologov na rozne veci. antikoncepcia.sk sweet_dreams skus sa opytat tych gynekologov a uvidish co ti oni ako odbornici poradia.. vela stastia

sweet_dreams

amaryllis7 a nevies v akom tyzdni jej to povedal?..lebo ja som bola u doktorky ked som mala 3 aj pol tyzdna aa povedala ze vsetko je ciste..myslite,ze maternica sa v 3 tyzdni o trosku zväcsi z povodneho stavu?

amaryllis7

som este zabudla dodat, ze kym sa mi napravila menstruacia trvalo to skoro rok.
skus ist k lekarovi on ti priblizne povie, ze co a ako, co a preco je to tak... ja som mala spoluziacku, ktorej povedali, ze babo nemoze mat, pretoze ma cysticke vajecniky.. ked isla k lekarovi lebo test jej vysiel pozitivny tak jej tolko povedal, ze vidi nejaku dutinku, ale neni iste, ci to je dieta.. a bolo to dieta dnes uz ma krasnu dcerku.
ja mam taky problem, ze mi menzes meska (konecne ked sa mi napravil tak zas meska) cca 9 dni a mala som poh. styk..
moniqa a aku temu si zalozila?