kvalitny sanpon vlasy

Príspevok v téme: kvalitny sanpon vlasy
samanta

babenky uz dlho pouzivam sampon Gliss Kur a bola som s nim velmi spokojna ale v poslednom case mi zacali vypadavat vlasy su skor mastnejsie a kvalita sa zhorsila myslim ze je to aj dlhodobym pouzivanim jednej znacky preto by som chcela zmenit sampon ale neviem sa rozhodnut pre aky mam jemnejsie blond vlasy co poradite?dakujem

glam

Vypadavanie vlasov ma vzdy vnutornu pricinu, tj. hormonalne zmeny, nedostatok mineralov, vitaminov, podvyziva, zvyseny testosteron-alopecia.... Zniceny vlas uz nezregenerujes, ostava ho iba ostrihat a nechat si narast nove, ktore nebudes zatazovat castym fenovanim, zehlenim, ochranis ho pred UV ziarenim, morskou vodou, atd... Po balzame alebo maske mame pocit ze mame zdravsie vlasy, no oni su len smyklave, tym padom leskle.

akinom007

liana/ dakjuem za radu. Akurat sa mi mina sampon tak si ho asi kupim vsak za vyskusanie nic nedam. A mozem sa este spytat ake mas vlasy? lebo ja mam prirodzene blond a od niektorych samponov mi zvyknu stmavnut vlasy co teda vobec nechcem

liana

ano spravne, vlasky treba vyzivovat samozrejme hlavne zvnutra, ale dobry a vhodny sampon pouzivat treba tiez, no nie? :)

usiko

baby, vlasy treba vyzivovat zvnutra...vy ako si myslite, ze latky, podotykam, ze ciste chemicke a v tie ucinne mikromnozstvach, ak nie v nanomnozstvach, preniknu do vlasu? Vlas je mrtvy, zije len korienok, takze cokolcek nan date, nevyzivi vam ho....tot nazor odbornika, ktory som dostala.....treba papat potraviny, ktore obsahuju latky potrebne pre vyzivu vlasov a pleti a nechtov....toto hovorim z vlastnej skusenosti...ked som bola anorekticka a vyhybala som sa orechom, jogurtom, musli a vcsetkemu, co som mala rada, mala som na hlave par jemnych vlaskov..teraz papam vselico, a je to v pohdke...

liana

akinom007
tiez mam vlasky, ktore treba umyvat kazdy den. mozno je to len subjektivne, ale mne sa mastia trosku menej. hlavne mi robi velmi dobre na pokozku hlavy, zvyknem zle reagovat na kadejake chemikalie. mam aj kondicioner, nechavam ho zvycajne posobit az 5min, co obycajne mastnym vlasom neprospieva, v tomto pripade to nevadi. predtym som pouzivala do neba vyspevovane sampony od Johna Friedu a tento je podla reakcie mojho hára ovela lepsi... :)

sheila1

ahojte.moje vlasy su suche a pri zehleni sa mi strasne lamu.farbim si ich-tmavo.nemam uz dobru kvalitu vlasov a zle sa mi upravuju-a to pouzivam drahe vyrobky na upravu.je mi ich tak luto.nepoznate nejaky domaci vyrobok na suche a polamane ... vlasy?

akinom007

liana/ a mastia sa ti od neho vlasy skutocne menej? bo mne sa strasne mne nevydrzia ani 24 hodin..tak rozmyslam ze by som ho vyskusala