Ako sa vy cítite v práci?

Príspevok v téme: Ako sa vy cítite v práci?
monika.

Pracujem v jednom zamestnaní 6 rokov, ale už mam pocit, že zo mňa spravili úplného debila. je to tam ako na vojne. Same zákazy a príkazy. Najhoršie je že je to pásová výroba a monotónna. Takže sa už aj ako debil cítim. Ak nestíham už je zle. Nechutný kolegovia, ktorý vedia iba urážať a s ktorými nie je žiadna sranda a kolegyne ak by nevedeli o tom kde som išla keď som neprišla, tak by ani nespali. Je čas na zmenu? Ako sa vy cítite v práci, alebo ako to tam u vás funguje?

monika.

Leerka
Tak to maš pravdu, nas mladých len vedúca uráža, ake sme neschopne...akože ona je naj super veduca na celom svete a pritom ma učnovku bez maturity. Ja mam maturitu a toto si veru nezaslužim aby ma ona uražala. Teraz veru je tej prace menej, všade prepúštaju a do firiem nových neprímaju. Takže na výber je toho menej. Ostava ni iba hladať a skušať. Alebo možno nejaka škola popri praci do buducna,aby som zase neskončila ako teraz. ale musím to vydržať, lebo peniaze treba.

leerka

tak by ma napadlo poradit ti zmenit pracu, ale v dnesnej dobe, to nie je dvakrat ruzove s pracovnymi ponukami....no nieviem, skus nieco pohladat a ist na neaky pohovor...snad najdes nieco lepsie....

ano, zeny sefky byvaju dobre svine, samozrejme cest vynimkam.....ale ak zenyako take su hrozne...ked som robila pred rokom a pol v inej firme, fuuuu, to bola sila......otrasne sa chovali k nam, zato, ze sme boli mlade a tak , vyuzivali nas...a ked som nieco povedala, (som velmi papulnata, na vsetko sa ozvem a nenecham si srat na hlavu) , tak som bola najhorsia....ale mne to nevadilo....

monika.

Ahoj :)) no veď to je ten problém ešte aj nadriadena( lebo mi mame tam ženu) je ako terorista. Ja tam chodím s odporom, že čo bude na ďalší deň. Tam človek nemôže pred nikým nič povedať, všetko zneužijú na zlo. Potom, že kolegyne. No žiadna sranda, ja už ani pomaly neviem ako sa volám.

leerka

aj ked teda na druhej strane je riaditel dobry k.kot a sef ako kedy, ale stale pobehuje jak sarkan, podla nalady....

: ))

ahoj monika, ja som v pasovej vyrobe pracovala skoro 8 rokov!!a to som vyucena sekretarka- ekonomka, lenze nemala som nikoho na vyssom poste, aby mi vybavil lepsi flek. citila som sa tam ako ty hovoris: ako debil... mala som z toho depky, deptal ma moj nadriadeny, ktory nemal skoncenu ani ZS... odisla som do zahranicia, som tu stastna a nelutujem zmenu: ))

leerka

ja sa v tejto mojej najnovsej praci citim perfektne....som tam skoro rok a kolegyne mam super, kazdy den je tam kopec zabavy...asi som mala stastie ze ma tam dali,,,lebo inde tolko srandy nie je....aj veduca je super, aj ked sem, tam kazdeho chyti neaky rapel, ale uz sa medzi sebou pozname......mame tam aj par chalanov a ti nam tam tiez robia sou velku......len som smutna z toho, ze o chvilu to asi tak nebude, lebo o mesiac bude opat prepustat a asi pojdu ti, co su tam najmenej...co uz....