Lenka

machulka006

ja mám maminu Veroniku ! :D ale myslím, že ona to nebola, čo ti ukradla muža snov...
mne sa zase nepáči meno Zuzana ! :D tiež mám dôvody ! :D i keď, mne osobne zas až tak neublížila, ale je to psychopatka...

nenávidím meno:

N E N Á V I D Í M :
" V E R O N I K A "

UKRADLA MI MUžA MOJICH SNOV - SVIŇA.
OD TOHO OKAMIHU JE MI Už LEN Z TOHO MENA NA VRACANIE.

machulka006

:) no vidím, že meno Lenka tu veľmi obľúbené nie je?
Ale prečo? Lebo keď je veľká, tak sa už nehodí aby jej niekto pekne hovoril? Keď sme už dospelí, treba byť suchár a seriozny a oslovovať sa len titulmi, alebo čo? :D
ja som za meno LENKA !
Kedysi sa mi tak strašne páčilo, že som chcela mať dcéru Lenku, ale už dva roky sa mi neuveriteľne páči meno Kristína, takže Lenka troška ustúpila do úzadia, ale to nič nemení na tom, že sa mi páči.
Dokonca mám sesternicu Lenku, a je to v pohode baba...takže ja proti Lenkám nemám nič...
Podľa mňa je to krásne ženské nežné meno...
Ja by som brala... :)

antilenka

tiež sa mi nepáči meno LENKA pretože jednu mám v triede a úplne mi stačí ako ohovára a pritom sama vyzerá ako jedna veľká BUCHTA... =)

mumu

nepaci!lebo lenka ked je velka je to smiesne tak isto je hnusne meno lucia!tiez ked je velka je to smiesne!a obi dve ked povies tak normalne lena alebo luca to znie "nahnevano"cize stale musis pouzivat tak milunko lucia alebo lenka blee nepacia sa mi tieto mena,moj nazor a berem aj to ze kazdemu sa paci nieco ine!

leerka

ja napr poznam ivany, ktore nemam rada, ale to meno by som asi dala svojej dcerke, aby bola po otcovi...to by sa mi pacilo.....aj ked ozaj tie ivany nemusim, aj ked jasne, ze poznam aj celkom normalne......

_Marek

Asi naozaj zalezi natom aky mame vztah s clovekom stym danym menom.A to sa prejavuje na oblubenosti alebo neoblubenosti.

chrobáčik

....mne sa to meno veľmi páči... a dala by som ho aj svojmu dieťaťu... a aké mám skúsenosti.. Lenky ktoré poznám majú dobré vlastnosti tak možno aj preto mám k tomuto menu dobrý vzťah

me for me

so vsetkymi lenkami co poznam som mala niekedy nejaky konflikt..a tak je to aj s martinami..takze fakt nemusim meno lenka..je take cudne,dietatu by som ho nikdy nedala..sesternica dala svojej dcerke meno mia,je to krasne a hodi sa jej to..mia mijka miuska:))