Solarko a kremy

alpa

Uz teraz sa iba turbo solarka vyrabaju a su aj lezate aj stojate turba. To, ze je solarko lezate neznamena ze nie je turbo, len niektorym ludom to viac vyhovuje ako statie na nohach. A tie kremy su dobre lebo ochranuju pokozku pred vysusanim, jasne ze zhnednes aj bez kremu, funkciou kremu je hydratacia a vyziva.

lucka

pouzivam, najcastejsie z Dermacolu Before, a to predavaju v DMku za 1,49-pekne vonia, pomarancovo-cokoladovo. A sem tam ked nemam cas okolo dmka kupujem zo solarka ale tam to stoji okolo 3-4 eura a nemam pocit zeby to bolo lepsie ... dokonca raz som sa s tym spalila! Pripravok sa volala Funky Bronze, a malo to nejaky bronzer a silikony v sebe a vonalo to ako zlty melon :(

ewinka

veroniccka - ake len chces... ale mne sa osvedcilo viac turbo... iba raz som bola v tom kde sa lezi..., ale uz nikdy viac.. :( radsej si postojim, :)

veroniccka

babyyy, vy co chodievate do solarka...neviem sa rozhodnut...ktore je lepsie?? turbo alebo to, v kt sa lezi? kt je ucinnejsie...tak to myslim :)

solarko

trubice tam niesu, ale nejake ziarivky ci co a je to uplne nove cize pohoda. Skusim teda najprv bez kremu asi a uvidim. Diki

ewinka

Ale nie je to podmienkou... ze musi sa kremovatt prave tymi drahymi kremami..., blbost... jak traky... nemusis... ja som mala iba jeden krat ten krem, aj to mi ho dala zadarmo ,ako pozornost podniku.... a som tam chodila pol roka.. pekne hneda som bola.. akurat som sa doma potom natrela Niveou. :) a tu som, nemam ziadne problemy... takze nemusis si kupovat ziadne kremy.. do solarka--- samozrejme ak nebudes chodit kazdy boží den... po polhodine.... hej,..

ajja

Ano treba. Suto emulzie urcene specialne pre solarka. Predavaju ich pri solarkach a su dost drahe. Urcite si prever v tvojom solarku vymenu trubic. Maju obmedzenu zivotnost a su velmi dolezite aby si si opalovanim v solarku neuskodila