YADINE-mám sa niečoho obávať?

Príspevok v téme: YADINE-mám sa niečoho obávať?
jasmína

Yadine beriem 3mesiace.Predtým som brala Novynette,ale kvôli zníženému libidu som ti zmenila.Odkedy beriem Yadine,chuť na sex mám oveľa oveľa väčšiu,takže mi to pomohlo.Ale naposledy,keď som mala dostať menzes,prišiel mi o týždeň skôr a trval 2 týždne.Neviete v čom to môže byť?Ináč mám svoje dni pravidelne.Mal niekto z vás podobný problém?ĎAKUJEM.

eni

No konkrétne s antikou som problémy nemala ale ja mávam opakované zápaly a už som nevidela inú možnosť ako vysadiť antiku ale neviem či to pomôže lekár mi tvrdil že to nieje z toho ...ale vieš ked je človek zúfalý skúša všetko,ale Yadine si môžem len pochváliť mala som pravidelný cyklus a krásne sa mi upravila pleť ...takže teraz sa mi asi zhorší ...no škoda že si až tak zdaleka :(

usiko

jasmina, aj ja som brala Yadine, asi rok a pol, ako antikabola vtedy najlepsia,ale vysadila som kvoli vyvyvu nalad, depresivnym stavom, skaredej pleti, nespavosti, nervozite......no a odvtedy sexujeme v pohode, mame len prerusovanu suloz, a plet mam cistu, nalady len pred menzesom, aj to nie vzdy...a roky som sa tak dobre nevyspala ako tento posledny rok, co neberiem antiku. HAK som brala 11 rokov, takze ten rozdiel vidim.Dufam, ze uz ju nikdy brat nebudem....

eni

ahoj neviem ja som brala yadine asi rok ale vysadila som ho a zostalo mi jedno balenie na mesiac nechcela by si ho kúpiť ? dala by som ti ho za 200sk a odkial si?