Ako sa zbavit celulitidy

Lienocka288

Ahoj Laga,

Osobne nie som zastankynou kremov, kedze riesia iba nasledky a nie priciny vzniku celulitidy. Su super, ako taka barlicka na ceste k uspechu, ale 100% uspech bez zmeny zivotneho stylu nikdy neprinesu...

jednou z najlepších možností ako sa zbaviť celulitídy, je začať cvičiť + dodržovať vhodnú stravu. Cvicenie podporuje krvny obeh, ma pozitivny vplyv na lymfaticky system a napinaju povolenu kozu... Co sa tyka stravy tak je dolezite hlavne papat vela ovocia, zeleniny, bielkovin, cistej vody, dzusov a snazit sa vyhybat spracovanym potravinam. kukni napr. www.akosazbavitcelulitidy.com , je tam popisane dost viac o naturalnych sposoboch.

Salema123

Há ale čo ja mám 12 a mám takú zvlášnu pokožku na stehnách neviem či je to celulitída. Ale aj tak musím schudnúť už sa dlhšie snažím aj som už niečo schudla teraz mám viac pohybu,viac pijem hlavne čistú vodu,zdravá strava častejšie po malých dávkach,chodím pešo,natieram sa a tak ale to robím asi tak dva týždne a dosť to na mne aj vydieť.Dúfam že sa toho zbavím lebo som si to všimla v auguste a tento rok som sa ani nechcela kúpať lebo som sa v plavkách hanbila.Ale dúfam že sa mi toho podarí zbaviť.

VeRča913

Ahoj Fakta alebo ktokoľvek kto ma skúsenosti s albertovou ako prebiehala ta "liečba" celulitidy a koľko tie kvapky na detoxikaciu stáli ? :) dakujem

Fakta

celulitida je velmi tvrdy oriesok. ja som mala uz tretie stadium, uz aj na pleciach. az vtedy som sa spamatala. zacala som cvicit a chudnut, spravne sa stravovat a masirovat si telo specialnymi rukavicami. trocha sa to zmiernilo, ale stale to bolo velmi skarede. potom som na tomto fore nasla v niektorej teme odporucanie na albertovu. ona ma specialne kury na chudnutie, ale to som ja nepotrebovala, kedze som schudla aj bez toho. dostala som ale lieky na odstranenie toxinov a akesi vycistenie tych tukovych buniek. pritom som sa musela aj masirovat. a fakt to pomohlo, celulitida zmizla. ale trvalo to tristvrte roka, a to som musela naozaj intenzivne masirovat a uzivat tie kvapky na detoxikaciu. dnes uz celulitidu nemam, teda nie je to vidno na pohlad, ale ked si stlacim pokozku, tak sa nejaky naznak vytvori. mam ale uz 45 rokov a bola som predtym tucna, tak viac uz asi nedosiahnem. mozno ked vdrzim este nejake dva roky cvicit a masirovat aj ano. zatial to robim, tak uvidime.

Mimm.

Ahoj vsevedka :)
Prosím ťa ako sa ti podarilo schudnúť 14 kg ?
Naozaj ťa obdivujem.. ja na to nemám pevnú vôľu ale musím.. prosím poraď :)

vsevedka

Celulitida, teda tie hrbolceky pripominajuce vzhlad pomaranca s hrubou supou ma povod v ulozeni tukovych buniek pod kozou, spolu naviazane na vodu a toxiny.

Preto pomoze schudnutie (tukove bunky sa zmensia). Ale samotne schudnutie este celkom problem nevyriesi-i niektore stihle baby maju mensiu celulitidu. Aby sa z tela vyplavy toxiny treba prijimat vela tekutin a zaroven cvicit, aby pokozka po schudnuti neochabla, vhodna zivotosprava a upraveny jedalnicek musia byt ale samozrejmostou. S celulitidou treba bojovat na vsetkych "frontoch"a po prvom uspechu neprestavat, lebo ta potvora sa rada vracia naspat.

Kremy proti celulitide a pilingy mozu byt tomuto procesu napomocne ale nie su samospasitelne, cize len natieranim a masazou bez zmeny zivotospravy a znizeneho energetickeho prijmu ucinok bude sotva viditelny.

Na povzbudenie obehu lymfy mozu pomoct lymfodrenazne masaze, pri chudnuti sa natierajte telovymi mliekami spevnujucimi napr. s obsahom Q 10 a L-karnitinu, ci pouzivajte modelujuce sera s kofeinom, ananasom, karnitinom, ginkom biloba, gafrom a pod., nie su sice zazracne, ale trosku pomahaju odburat tuk a povzbudit krvny obeh.

Ja ked som schudla 14 kg (predtym som mala uz trochu viditelnu celulitidu), proste tie hrbolceky tam boli, tak sa celulitida vytratila, ze ani pri teste staceni pokozky na stehne medzi dvoma prstami nebolo viditelne vobec nic. Len si dajte pozor aby vahovy ubytok nebol prirychly, lebo riskujete vznik srtii a tie, ked uz raz vznikli (je to vlastne popraskana koza) nic neodstrani.

laala

Ahojte moj nazor je ze je to naozaj z jedla pretoze pred 2tyzdnami som si povedala ze chcem zit zdravsie a hlavne ze sa chcem zbavit celulitidy tak som teda vyrazne obmedzila cukor a prestala som pitt sladke pitie uple.pijem iba vodu a moja celulitida zacina ustupovat :-)

skriatok

Ahoj:-)skor ako sa chces celulitidy zbavit je dobre vediet,ze je sposobena hlavne nespravnou zivotospravou,samozrejme prispieva k nej aj lenosenie,ale ak zacnes cvicit,zacni sa aj inak stravovat,inak si myslim,ze ocakavany efekt ani nie je mozny.Ide vlastne o nespracovane a nevylucene tuky tvojim telom,ktore sa ukladaju hlavne na zadku,stehnach,...neodporucam behanie,pretoze otrasy mozu tieto tuky deformovat,su dobre cvicenie,pri ktorych sa riadne zahrejes a zapotis,skus bicykel,tanec,je dobre kombinovat viac druhov cvicenia,fitness,aerobic,...drzim palce