drahy makeup... :(

Príspevok v téme: drahy makeup... :(
ewinka

Ahojte... dnes som bola na líčiacej akcii... vo Fann parfumerii... na Max Factor... veľmi som spokojná s tou kozmetikou, a hlavne make-upom ( Lasting Performance) avšak ked som pozrela na cenu...., tak sa mi hlava zatocila. ved nemozem vysolit 500,- sk... za make-up :( darmo, ze tam bola akcia 10 ci 20% :( neviete niekto, kde predawaju lacnejsie? nestretli ste sa s lacnejsimi... tak nahodou? :( myslim ten Max Factor.. Lasting performance...?? dakujem

vlocka23

ewinka, aj ja ten make up pouzivam a neviem si ho vynachvalit. Viem, ze sa ti to zda vela ta cena, ale myslim, ze ta investicia sa vyplati, mne jedno balenie vydrzalo asi rok a pol, mozno aj viac, a to ho pouzivam denne. Takze ked si to rozratas, ak taka strasna palka to nie je. A radsej narazovo vyhodit viac penazi za kvalitny make up, ako si kupovat lacnejsie, ktore mozu pleti uskodit a nebudes s ich efektom spokojna. Inak mam mastnejsiu plet, a tento make up je jednoznacne naj!

ewinka

suns... mastnejsiu..., trosku svetlu.... nie zasa velmi taka normalka.. ale inak dobra... obcas nejaka vyrazka.. :) preco??

lulina21

Nemôžte porovnávať panstik za 300,- s Lasting Performance za 500,-, jasné že panstik je lacnejší,ten skôr slúži na prekrytie nedostatkov pleti,niečo ako korektor alebo podklad pod make-up,je mastnejšej konzistencie,mala som ho ale skôr by som ho radila ženám so suchšou pleťou,a make-up Lasting Performance sa používa na celú tvár,ten som nemala ale tú radu predtým,tiež bol super okolo 500,- Ale oplatí sa do týchto make-upov investovať pretože stačí naniesť len trochu a efekt je ajtak super a dlho vydrží na pleti..

ewinka

mala som odtien 102 - Pastelle...
ta vizazistka mi hovorila ze zmatnujuci, dlhotrvacny... jooj, :( len taky drahy, noo dnes sa pojdem pokukat aj do DM, 101, nachema... atd....

lilly2

veronika, pan stick stoji 300, ale lasting performance, rovnako ako ostatne makeupy od mf stoja vsetky okolo 500... vsade