90 dnovka od 2.03 prida sa niekto??

meduska

Mia - aj ja som znechutena z toho,ze mi to ide strasne pomaly dolu - teraz sa radsej ani nevazim-lebo uz by som sa na to asi vykaslala a tiez mam velku nadvahu - nechapem to-ked vidim-ako sa inym dari rychle-a to som stale nafuknuta odkedy to drzim

anavi

a este otazka...myslite ze by som si mohla dat sojovu tycinku...kedy? ja ich mam strasne rada...ale mysli okremUH den ci by som si niekedy mohla dopriat?co poviete?

anavi

Ahojte...mia ja si myslim ze je to v tej cole lebo pri tejto dietke mame pit len vodu a neochutene caje...neodporuca sa dakonca ani mineralka ...teda colu by som na tvojom mieste nepila...ja mam siesty den...a kilo dole...takze mam 60 aneviem ci sa to podari na 56 lebo uz som predtym drzala v januari chvilku dietku tam slo nieco dole...a mam pocit ze uz teraz nepojde...vcera som bola na aerobik...ach jaj svalovica moja...a to mam denne este 1,5 az 2 hod. rychlej chodze...ale tiez mi nejdu kila dole...ale nevzdavam ..ja mam motivacii az az...a dnes si spravim zemiaciky s kyslou kapustou upecene...a salatik zeleninkovy asi...ale uz teraz som hladna..idem daco pit...papa a dajte o seebe vediet...

mia

Ahojte,
neviem co robim zle ale som schudla od 2.3 iba 2 a pol kila a to zacinam zo strasidelnej vahy. Od minuleho pondelka to drzim uplne presne aj cvicim kazdy den a nemam prehresky a iba pol kilo.
No neviem teda jedine co ma napada ale to asi nebude dovod je cola light. Tu pijem a ma to vela chemikalii myslite ze mi to moze dobabrat rychlost chudnutia???? ja fakt neviem

mišiak82

ahojte ja som tu nová a dobre sa mi číta čo si tu píšete. Ja som AŽ štvrtý deň ale je mi hrozne aj vám takto bolo?som unavená a nejaká zmetená... A nejaké receptíky poprosím, kto by bol taký zlatý najlepšie na mail salkovska@zoznam.sk ďakujem a veľa pevnej vôle

anavi

Ahojte...a dnes co spinkame? ja som mala na obed kuracie stehno a mam pocit ze to bolo dost tazke ..s redkvickou a celozrnym pecivom...ale vecer som to nevydrzala bola som von s kamoskou a dala som si tiramisu ach jaj ja hriesna...takze ale ideme dalej nie? a dnes fitko o pol siestej...majte sa pekne a dajte recept na zajtra...

kiarusenka1

babizne ja sa bojim aj ist na vahu ..ja sa odvazim azpo vodovom dni a ten bude uz o 3 dni ... bojim sa ho... da sa to vydrzat ?

meduska

ahojte-zeniete ma vpred baby-lebo ja za tieto 2 dni som porusila,co sa da . . . strasne nafuknute brucho mam stale a to som nikdy nemavala-ale ked vidim-ako sa vam dari-zajtra idem zasa od bielkovinoveho - tieto 2 dni bola pauza a na vahu sa urcite postavim az za tyzden