90 dnovka od 2.03 prida sa niekto??

anavi

meduska...ale aj tak si zlata...no mna dufam cakaju promocie o rok...:)a drzim ti palce aby si dosla do svojho ciela...

meduska

Anavi-ja tu len chodim poctivo . . :D
ale s chudnutim mam prehresky-vcera som vydrzala 1. krát ovocný-inak som mavala chleba - kilo je dolu,na dnesny vodny je to vyborna motivacia.
hej baby-kdeze ste? vsetky ste to vzdali? alebo nemate cas? ved ste moja podpora!!!potrebujem vas!vsetky!!
Anavi-ja som mala pred porodom tych61-65-vaha sa vysplhala na 72 a ked som zbadala fotky z promocii a postavila sa na vahu-ukazala 79.5!! som skoro umrela-nosim velkost 42-nieco 44-ale mam realny a triezvy ciel 65kg-potom uvidim-co dalej . . . dnes rano som mala 74-ale posledne dni som pribrala-lebo som 3 dni zrala ako besná

anavi

aavi...tam bol preklep..anavi...a ake mas miéry a vahu...ked ides na 38? mne sa tu aj tak zdas najpoctivejsia:) a tak si daj pauzu od diety na par dni a potom pokracuj, ked ti je tak zle...viem ze motivacia schudnut je silna ale tak par dni mimo ti neublizi a ked si chora urcite nebudes mat naladu sa neviem ako strasne prejedat...a skore uzdravenie prajem

meduska

Aavi - rano sa citim najhorsie-mam hrdlo plne hlienu-uplne zavalene prinosne dutiny a bolest hlavy-tupá-kaslem, kycham a este ta debilna strasne silna menstr. - tak je to uplne na prd-kupila som si banany-dnes s chutou zahryznem a banan dnu hnilý-to som v zivote nevidela-aby napolovicu zelene banany boli vnutri hnilé-ja musim schudnut-strasne ma stve-ked idem na seba nieco kupit a vsetko je len vo velkosti 38 . . . musim sa prisposobit

aavi

ahojte...meduska neprisla na teba nahodou jarna unava ked si tak mimo? hmm nemam ziadne vysledky tak ani nepisemale rada vas citam a uz ani velmi nedodrziavam tuto 90 tku ale tak rozumne nejako kombinujem a cvicim kazdy den no ale nevadi ked mi to nejde na vahe dole...ale vidim ze mam neake plochsie brusko a to sa mi paci...tak vam drzim zajtra palce a vodovy si dam toho desiateho ako mi vychadza...aspon trosku ocista bude...papa

meduska

ahojky - posledne dni som pokaslala vsetko co sa dalo-ale mam na to svoje dôvody-citim sa pop psa - ale uz aby som bola zdrava a sup do dalsieho mesiaca . . . zajtra mame vodny a dnes ovocný . . . .

anavi

meduska...vidim ze mas velke obavy z toho vodoveho dna...a kedy ho vlastne mas?...skus to nejako vydrzat a ked nie tak si priprav aj ovocie ked budes hladna...asi ho mas v pondelok ze? ozvi sa potom ako si dopadla...mne sa tiez nedari ale snazim sa nie velmi kombinovat...noaco...hlavne ze sa lepsie citime a naucili sme sa ovladat:) tak pevne nervy a majte sa pekne zatial

iveko

ahojte baby!
ja sa strašne hambym preto že mi prišiel domou manžel a pokazila som to celé takže musím začať odznova. V nedeľu ide nazad tak si švihnem a budem poctivo dodržiavať všetky pravydlá pusa Vám