Piková dáma

Príspevok v téme: Piková dáma
technécium

ako, začať, začnem tak, že už používam aj veľké písmená, myslíte si, že je možné sa zaľúbiť cez net, bez kontaktu, len na základe psychologických vlastností danej osoby, lebo ja som mal doteraz výhernú trojkombináciu kariet pozostávajúcu z trojky, sedmy a esa a neprehrával som, len teraz sa mi tam zjavuje namiesto esa dáma- skončím tak, že si budem mumlať:" Trojka, sedma, eso. Trojka, sedma, dáma!"?

leerka

skus, mzno to pomoze, mne tiez ked mi vadili niektore veci, ktore hvoril, tak som ich zacala hovorit ajja a asi sa uvedomil a prestal, lebo to uzbolo otravne

Ranena_Labut

ja premýšľam, že sa mu už nebudem nikdy ozývať, nebudem mu prejavovať city... ani nič. Budem normálna, ale bez citov. Som zvedavá čo bude

leerka

tak to je malicko este....napr ja som tiez tlacila na toho mojho , lebo mi nepovedal, ze ma lubi a tak a odpovedal mi, ze ked mi to bude chcet povedat, tak mi t povie...a aj jpovedal, dockala som sa a najmenej by som to vtedy cakala....

Ranena_Labut

Dobre, tak to napíšem takto. On vôbec nevie prejavovať city. Keď mu poviem ľúbim ťa, tak povie, ale ve´d aj ja teba kurátko- to v jeho mysli určite znie: dooobre! veď už som to počul...
Serie ma to! Čo mám robiť, aby sa spamätal?