chcela by som si liecenie zopakovat

Príspevok v téme: chcela by som si liecenie zopakovat
lizza

rozmyslam nad jednou vecou..Ci mam ist opet do nemocnice na liecenie,ked som sa vratila asi s pred troma mesiacmi..neviem,niesom si ista ze to potrebujem.Psyychiatricka mi vysadila lieky niektore,a chodim tam uz nie kazdy tyzden ,ale kazdy treti..
ja neviem,ale ja mam fakt taky pocit ze to potrebujem..a zaroven sa do toho ist bojim..nemozem si dovolit opet vynechat skolu.
Sjedenim som natom celkom dobre teraz,..uz som nezvracala 3 tyzdne.
Aj ked este stale mam taketo dni typu:cely den nic,vecer sa prezer..ale nevraciam to..
a velmi velka cierna diera je v mojom mysleni a v mojej dusi a prazdnej ciernej dusi!!
stale mam vycitky z jedla,aj ked nevraciam..stale sa preklinam..stale myslim na samovrazdu ak priveriem kilo..
dokonca sa mi este aj sniva otom ako sa prepchavam..a o smrti..krvi..
je to tazke.ale lekarka si mysli ze nemocnicu nepotrebujem..
tak podla vas..co mam robit?

for lizza

vidis, takze jej nehovoris uplne vsetko, ked si az na dnesnom sedeni vyklopila vsetky tie tvoje sny..
uprimne - zverila si sa jej aj s tymi samovrazednymi myslienkami?? ale aj tymi ostatnymi, ktore ta prenasleduju??
je fajn, ze si to dnes zo seba vyklopila.. urcite sa citis lepsie a aj jej pomozu kazde tvoje nove vyzalovania.. takze od teraz sa snaz vsetko co ta trapi na jej sedeniach vydat zo seba von.. bude to prospesne pre obe..
a mozem vediet odkial si??

tina

viem presne, o com hovoris. presla som si anorexiou spojenou s bulimiou (a bolo to peklo). ci ist opat do nemocnice alebo nie, to ti neporadim, lebo myslim sama citis, co je pre teba najlepsie. Ja len k tym vycitkam a tomu, ze si niekolko tyzdnov nevracala chcem napisat tolko, aby si to nevzdavala a uvidis, ze to bude lepsie a lepsie. Mne osobne trvalo niekolko rokov, kym som sa definitivne zbavila strachu z jedla a priberania a nocnych budení sa na pocit, ze som tlsta. Ale ten boj stal za vysledok. Vies, ono ak to nevzdas, ten strach bude pomalicky (ale isto) slabsi a slabsi aj u teba. ver tomu, ze pocit, ked sa prvy raz najes "slobodne" a zrazu si po jedle uvedomis, ze si si to jedlo zdravo uzila a nemas jedinu vycitku svedomia, je nezaplatitelny. Ked som si toto raz po jednom jedle uvedomila, bola som az neuveritelne stastna a fakt konecne volna. Az dobre si pamatam, ake to je na zaciatku tazke, ale cely ten boj za vysledok stoji.

lizza

ja som uprimna k svojej psychiatricke..k psychologicke omnoho viac,musim uznat..
ale..ja neviem..dneska som bola na sedeni a povedala psychologicke o snoch..hej vyslo to zomna..a teraz sa citim omnoho lepsie..dnesne sedenie mi veelmi pomohlo..

for lizza

lizza a odkial si??
podla mna nie si dost uprimna k svojej psychologicke.. si aspon myslim, ze to tak je.. mala by si k nej mat ovela viac otvoreny vztah, hovorit jej uplne vsetko.. ak aj nie povedat, napisat alebo co.. ona vie, ze nezvracias, preto si mysli, ze liecenie nepotrebujes.. ale vie aj o tvojich myslienkach, ktore mas?? o tvojich snoch, ktore sa ti sniuvaju?? o tvojich samovrazednych myslienkach?? o vsetkych tychto veciach?? ak hej, tak by to nenechala len tak, neznizila by ti davky, nechodili by si tam tak malo casto a neodmietla by to liecenie.. preto bd k nej otvorena, hovor jej uplne vsetko co mas na srdci, na dusi, co citis, ake mas myslienky, co ta napda, co sa ti sniva a pod.. len tak dosiahnes oslobodenie duse od tolkeho trapenia..
btw.. skusala si aj nejake ine postupy?? pocula som o roznych terapiach, niektore mali fakt super ucninky na taketo problemy.. skus pokukat po nete..

lizza

ale doktorka si nemysli ze to potrebujem kedze nevraciam..:(co mam teraz kvoli nej zacat zvracat??bozechran!!!pretoze sa mi v tom sice uspesne dari,ale nemam pocit ze som vyliecena..

katkaxxxx

lizza povedz doktorke presne to co si napisala nam sem do tejto temy a ak to naozaj potrebujes, presvedc ju. myslim ze to co si pisala sem, by malo byt dostacujuce