Robil som svojej priateľke oral...

Príspevok v téme: Robil som svojej priateľke oral...
janeviem

no potreboval by som poradiť, proste robil som svojej priateľke oral a moc sa jej to páčilo no povedala mi že sa nespravila a to ma celkom nasralo, proste ona povedala že zažívala super pocity ale že som ju nespravil.a pritom som myslel že aáno. Lebo som to robil celkom dlho a teraz neviem či mám znova skúšať :(

wheedle

No, alebo ju skus ukecat tak ako sa aj ja snazim aby mi ukazala ako sa robi sama, potom uz by si teoreticky mal vediet ako ju spravit rukou, no a jazyk je ohybnejsi, citlivejsi a prijemnejsi... Skusaj a komunikuj, aj ked nejde to vsetko hned...

muschka105

1. no tak ju bud proste nevies spravit, pretoze sa ona nevie spravit oralom,
2. bud si v tom mizerny, moj dokaze vytrvat v tom istom tempe dlho a tak ma uvedie do orgazmu, menis prilis rychlo smer - tempo?
3. bud jej to robis nie na klitorise ale dole v dierke:p
4. zavisi to od vzrusivosti partnerky, to nie je ako u vas, chlapoch, ze prides dole a hned stoji, u nas ked zides dole tak nie kazda je z toho vedla ako ta jedla, proste sa maznajte az potom chod na vec, mne niekedy staci aj par minut a nie DLHA doba

adka25

mne trvalo par mesiacov kym sme sa s priatelom zohrali a teraz uz pri kazdom orale dosiahnem orgazmus. trva to nejaki cas kym sa dvaja ludia zohraju ale po case presne budu vediet ako toho druheho doviest k orgazmu. Len bud trpezlivy, urcite to pride.

kla.ra

sklamana bude iba ked budes ty sklamany a raz, ked to pojde takto dalej a bude ta to tak hnevat, sa dockas predstieraneho orgazmu, aby si bol stastny...ved si to uzivaj tak ako ona a mono sa to raz podari...

janeviem

tak tomu ver že mne o to nejde. ja ju moc ľúbim lenže proste ked už to robím tak vieš. Proste ja jej to robím rád a aj jej sa to páči. Ja len či nebude sklamaná

janeviem

no tak ja neviem ale proste aj včera som jej to robil a proste ona ma aj navigovala povedala čo jej robí dobre. No a aj tak som ju nespravil. Ale tak neviem

JUVA

Ja som sa doteraz pri orale (a vlastne ani pri normálnom sexe) nespravila, priateľ o tom vie a aj tak mi to rád robí.:)A ja mám tiež "len super pocity",ale mám to rada keď mi to robí.