Palette farby, nie sampon, skusenosti

irina

Najlepšie urobite ak si kupite PALETTE SHAMPO. Tie su lepšie.A ked sa vám farba nebude páčiť nestresujte lebo po niekoľkych umytia&ch sa farba celkom zmizne.A ked s nou budete spokojná,vyberiete si taký istý odtien v trvácnej farbe.Hovorím z vlastnej skusenosti.Držim palce!

veverqua

Moja prirodzena farba je stredne plava, no dlhe roky som sa odfarbovala na blond. Uz sa mi to zunovalo a chcela som sa vratit ku svojej prirodnej farbe, tak som hladala ten spravny odtien u Palette. Volba padla na odtien s nazvom Stredne plava (c. 400). Na obrazku to bolo presne to, co som chcela docielit. A vysledok? Asi o dva stupne tmavsi. Bola som skoro tmavohneda. Lenze u palettiek, aspon u tych tmavsich odtienov je to tak, ze napriek tomu, ze na baleni je napisane - trvacny, nejake percento sa vam predsa len este bude zmyvat. Takze po cca 20 umytiach som mala naozaj odtien ako na obrazku, a teraz uz sa prestalo vymyvat, takze som nadmieru spokojna. Takze nedajto vzdy len na prvy dojem po farbeni, ak to nebude ten odtien ako na obrazku. Casom sa to este zmeni. :)

andy

Ja mam tiez skusenosti s Palette farbami a mne vzdy chytili ako na obrazku......ale co som pocula, tak stredne hneda dost na tmavo chyta, asi tak na cokoladovu, tak ked chces stredne hnedu, daj si svetlo hnedu :)

chenelocka

ak mas hnede vlasy a das hnedu mas cierne...vlastna skusenost..ja som chcela mat cokoladove a mam ich ako uhol,ale mne sa pacia...

mata

Ked nieco chyti trocha inak ako ocakavas lala to este neznamena ze je to svinstvo.Ja mam s touto znackou vyorne skusenosti.

agaven

ano mokka ano kavovu zober odtien a daj o 2 stupne dolu od tej palette a garnier chyta tiež moc tmavoa ak tk tiez tmavy blond

badatelka

poradte mi neaky odtien aby mi to chytilo na strednehnedu az cokoladovu,ja mam teraz svetlejsie hnede vlasy take orieskove