Su tanga nezdrave?

:)

Nosím tangá od cca 15tich rokov, pásik vôbec necítim a teraz mám 20 a doteraz som nemala žiaden zdravotný problém čo sa týka pohlavných orgánov. občas nosievam aj francuzke nohavičky ale tie ostatné gatky mi robia problém gumička na zadku mi vadí a keď mám nohavice velmi to vidno a vobec sa mi to nepáči. gaťky takéhoto typu si vezmem jedine v lete po dpodmienkou že sú to plavky vtedy mi to nevadí :)

:)

Nosím tangá od cca 15tich rokov, pásik vôbec necítim a teraz mám 20 a doteraz som nemala žiaden zdravotný problém čo sa týka pohlavných orgánov. občas nosievam aj francuzke nohavičky ale tie ostatné gatky mi robia problém gumička na zadku mi vadí a keď mám nohavice velmi to vidno a vobec sa mi to nepáči. gaťky takéhoto typu si vezmem jedine v lete po dpodmienkou že sú to plavky vtedy mi to nevadí :)

biobio

Já tedy nosím jedině tanga a nepohodlné mi to přišlo jen když sjem je měla poprvé.Nikdy bych je nenosila, kdyby mi to bylo nepříjemné, ale je mi to naopak příjemnější než normální kalhotky, které se mi celý den soukají po zadku a zařezávají se mi tam.Možná je to špatné odůvodnění, ale takhle mám v prdeli aspon' méně látky:)...

zuzinka 20

milujem ked chlapi splechnu take hlody :D: ako teraz matyo a bingham..:D:D...a aj denz este tiez poriadne dava:D:D

Ceria

Jaja aj keby si sa neviem ako umyla, nie je jedno ake mas nohavicky.
Totiz. Ako vykonas beznu hygienu analneho otvoru, tak do niekolkych minut ako sprchu opustis, sa tam zacnu opat tvorit bakterie. Ak by si si dala tanga a nevykonavala v nich ziadny pohyb tak by to nebol problem. Ale pocas toho ako sa zena v nich pohybuje sa tieto skodlive bakterie presuvaju do posvy kde robia velku neplechu.
To ani nehovorim o situaciach, ked musis vykonat velku potrebu a nemozes hned navstivit sprchu.

alzbee

Myslim, ze kazdy si dokaze domysliet, ze som v rychlosti prehodila pismenka:) ale tak specialne pre teba bingham: fekalne bakterie...