Je to pravda?

machulka006

hmm - neprišla si preto, lebo si si nechala vymyť mozog tými teraz modernými drýstami o mlieku... to že je niekto precitlivelý na galaktózu ešte neznamená, že mlieko škodí každému...

leerka

hmm, ty asi nechapes =vela veci a to ako teraz bez urazky....mne osobne nejde o zdravu stravu rano ale o vydatnu, z ktorej sa poriadne najem...tym zase nechcem povedat, ze sa nestravujem zdravo....samozrejme si neratam kalorie a nepozeram, kolko tukov ma ktory vyrobok...naco mam chut, ,to si kupim a zjem.....

machulka006

hmm - aj by som sa spýtala na jeden jediný rozumný dôvod prečo nepiť kravské mlieko, ale už mám dosť tých zaručených a stopercentných právd z témy pijete mlieko...

1111

Podla mna by mali byt ranajky vydatnejsie. Keby aj clovek nemal cas pocas dna jest, ma aspon dobry zaklad z ranajok. Okrem toho je rano na lacno cukor v tele na dost nizkej urovni, takze ak clovek ide nieco potom robit, potrebuje "dobit" energiu, lebo ked je hladny, je nervozny.

hmm

no musli ano,ale kravske mlieko urcite nie
a tiez pozor na to,co vsetko tke musli obsahuju,lebo ked su tam nejake male cokoladky,tak to zdrave urcite nie je