Čo už všetci spíte :)?

leerka

dokonca zivota uz nechcem ant.ani videit... ved vzdy na kazzdu kravinu mi dala antibiotika a ked som jej povedala,ze mi hz nich je zle, tak odpoved bola, ale tak bohuzial nic ine ti nepomoze.....tak som sice s receptom na ant.od nej odisla,ale uz si ich nevyberam.... len porad ako mysliet pozitivne....?

veronika2

No hej mala by si mysliet pozitivne a vraj to velmi pomaha, aj ja to musim vyskusat :)). Fuu no ale to som nevedela ze antibiotika su take, akurat mi kamoska hovorila ze jej zacali vypadavat vlasy z toho

leerka

posledne antibiotika som mala na vianoce....ale to bolo tiez strasne....teraz mi je uz dobre, aj ked sem tam mi byva zle od zaludka ale to uz mi vsetci hovoria, ze to je asi zo psychiky, lebo vsetky vysledky mam v poriadku.....tak neviem co s tou psychikou robit....priatel mi hovori, ze by som mala pozitivne mysliet.....ved sa aj snazim ale kazdeho napadnu neake pochmurne myslienky...

veronika2

Ahojte holky som tu nebola :)). No ja pracujem v bare a pri Pc som iba ked nemam ludi takze tak :). To z antibiotik si mala take problemy?? no tak to je fajn ze si ich uz vyysadila a teraz uz v pohode, nebyva ti zle?

leerka

ja som v decembri nejedla v kuse tyzden a pol a chudla som 4kg, a t je dost, lebo ja mam iba 50kg a aj to som dost chuda pri vyske 167cm, takze si predstav 47kg spagetu....frajer mi uz hovoril anorekticka....

leerka

my o tom hovor, ja tiez uz nikdy do ust atb nedam, ja som mala v oktobri anginu streptokokovu ale neurobila mi vysetrenie na streptokoka a dala mi 1000atb 3x denne, sak to je moc aj na vola...v novembri sa mi zase vratila angina tak mi dala ine atb a tie som uzivala skoro tri tyzdne....a konecne sa jej uracilo po mojich tazkostiach, ked som pomaly uz ani nezila urobit mi vyter z hrdla a zistila, ze mam streptokoka skutocne(a inak vtedz moju doktorku zastupovala ina, takze vlastne ta mi dlaa urobit ten vyeter hrdla, chvalabohu) a zase dalsie atb, na vianoce som ani nejedla, co mi bolo stale zle....a najlepsie bolo , ze som za nou chodila kazdy tyzden, ze mi je strasne zle, nech so mnou nieoc robi a ona mi vravi, ty budes urcite tehotna...mna skoro .eblo.....

brieta

tak to mi hovor,ja som brala ATB pred mesiacom a bol to horor,mala som pocit ze mi je este horsie ako bez nich.rano som sa zobudila na to ze mi busi srdce ako besne,triasli sa mi ruky a ked som sa hned nenajedla tak som sa triasla cela ako narkoman pri abstaku.pri umyvani zubov ma napinalo na zvracanie,mala som hnacku,sucho v ustach a citila som vsetko iba horke,cokolvek som zjedla vsetko chutilo ako horcica bléé.uz nikdy viac tie ATB!

leerka

veronika, tak predsa len som dnes do tej jprace sla, aj ked neviem naco, lebo nas tam bolo strasne vela a ledva sme sa zmestili.... na sone som bola kvoli dlhotrvajucim zdravotnym problemom.... ale asi mala doktorka pravdu a vsetko to, co ni bolo neake 3-4mesiace bolo v antibiotik....ti poviem som sa od novembra nevedela zbavit vedlajsich ucinkov po ATB....hrozne mi byvalo,,,,na vracanie, hlava sa mi tocila, odpadnut sa m hcelo, nejedla som nic, shcudla som na 47kg, vsetko mi smrdelo....aj bylinkarku som vyhladala, ta mi aj jpomohla a teraz mi robila doktorka krvne testy vselijake, sedimentaciu, moc, vyter z hrdla, a aj sono brucha a nic.....som zdrava....