lesky (juicy tubes)

Príspevok v téme: lesky (juicy tubes)
b.e.b.e

kocky ako sa vam pacia juicy tubes od lancome? ja som si ho kupila, cena strasna, ale podla mna je o nicom. za tu cenu som cakala viac, vobec nejako dlho nevydrzi, ani sa nejako extra neleskne, je dost neviditelny. a pocuvala som samu chvalu, ze najlepsi lesk sveta. pritom maxfactor ten silk co mam tiez je ovela lepsi a neporovnatelne dlhsie vydrzi. rozmyslala som aj nad lorealom tym 6hodinovym, ale maju otrasne gycove trblietky vsetky a to sa mi nepaci. viete poradit nejaky? bez trblietok.

lilly2

poznam... ja zas vela rozpravam, tak to nie je nic moc. A na reklamy,ze lesk vydrzi 6hodin neverim. No co ja viem? Nikdy som si tu trvacnost nestopla... ale dve hodky urcite

kape

to niiiic:)a kolko priblizne vydrzi ten dermacol?hodinu?dve?ja mam problemy s trvacnostou,lebo mam velke pery a mam pocit,akoby sa tie lesky rychlo zo mna stracali:(

lilly2

:-D heh, sa mi tam zjavilo tvoje meno,aj napriek tomu, ze som sa hlasila pod mojim mailom. Kustik to tu blbne. Sorrky

kape

kape, z dermacolu mam softlips. Je to taka tuba s aplikatorom. Mam odtien 02. Taky svetlucky,prirodzeny a co je pre mna podstatne, ze hydratuje pery... a tak brni na perach. Mne sa paci... nema nejake neprirodzene "kovovoleskle" trbletky v sebe. To iste aj dior kiss, odtien 418- hazelnut lychee. Ten dior je trvacnejsi, ale aj lepkavejsi od softlips. A s tym lorealom to porovnat neviem, lebo som ho nemala.

kape

lilly2:a ktory si od dermacolu mala???a kolko asi vydrzal?a mala si aj glam shine-loreal?ak ano aky rozdiel je medzi nimi dvoma,co sa tyka trvacnosti?

lilly2

som na tvojej strane b.e.b.e. Od lancomu nemam rada lesky. Ale mam dior kiss kiss, a ten mi vyhovuje. Ale sak kazdemu nieco ine. Mne sa napr. velmi osvedcili lesky od dermacolu... a to nestoja ani tretinu...

jolik

ahoj, ja pouzivam od lancome leskx, a mne plne vyhovuju, ale to je asi na kazdom zvlast, kolko ludi tolko ludi, co sa tyka tych 6hodinovych, tak tie drzia vazne ako prilepene, a ahoci v nich su trblietky, tak ich na perach nevidno tie trblietky, tade aspon na tych co mam ja ( bledoruzovy, cerveny, bledohnedy) ale tak to je tiez na kazdom zvlast asi :)