vysvetli mi toto niekto?????

Príspevok v téme: vysvetli mi toto niekto?????
radka

chcem sa opytat vsetkych chlapov, preco ste take svine... Preco si potrebujete neustale nieco dokazovat, striedat zeny a nevydrzat pri tej jednej?? Uprimne mi prosim odpovedzte, preco mate potrebu sulozit s kazdou len trochu k svetu vyzerajucou ktoru stretnete... Cest vynimkam! Prave sa mi cosi take stalo a som z toho zufala, ten kreten ma vyuzil len na sex a nic viac, najradsej by som ho zabila.

kanec

Mila Radka. Muži to maju v sebe zakodovane. Nič iné v to nie je. Len poniektorí sa nevedia ovládať. Mne sa postaví ráno o tretej a stojí až do rána. kvôli tomu nepretiahnem v práci všetky kolegyne, a dalo by ich dosť. Je to o prístupe. Vždy sexujem len s aktuálnou priateľkou.

zanda

...ber to tak,že si využila ty jeho.Nech si ide.Lepší prichádza.Niekde som počula,že prievan zo zabuchnutia jedných dverí,vždy pootvorí ďalšie.Vždy čaká niečo lepšie.Len si to treba vybrať...

crazynka:)

Radka, nehadz vsetkych do jedneho vreca....mozno, ze si natrafila na nespravnych muzov. Ja poznam vela muzov v svojom okoli, ktory su vzorny partneri svojich poloviciek a nestriedali nikdy baby ako ponozky. Je to jednoducho individualne, nie kazdy ma tendenciu podvadzat a zahravat sa s ludskymi citmi. Ved, povedzme si na rovinu.....aj niektore zeny su podobne. Ako sa hovori, muzi podvadzaju svoje priatelky zo zenami. A tie tiez nie su vzdy slobodne. Takze ide cisto o cloveka a jeho charakter, ci je schopny takehoto podrazu. Drzim ti palce, aby si natrafila na ozajstneho muza, ktory vie co je to vernost:o)

vysvetlenie

Mari a preco chces vediet pricinu velkeho poctu denominacii vo svete? Je to dosledok ludskej pychy...
Ja som sa na tuto stranku dostal nahodou (zdravotne problemy) a nasiel som tu mnoho ludi, ktori sa trapia, bol by som sebec,keby som nepradil. Je pohodlne si to tu len tak citat. Radsej som teda poradil. V oblasti cistoty ma mnoho mnaldych totalny hokej a potom trpia (vid. Radka). Nie som si vedomy, ze by som pred nieky zatvaral kralovstvo nebeske:(

mari

Mt 23,13 Beda vám, zákonníci a farizeji-pokrytci, že zatvárate královstvo nebeské pred ludmi; sami nevchádzate do neho, a tým, co by chceli vchádzat, nedovolíte vojst.

mari

Co myslis, preco existuje tolko krestanskych cirkvi? Keby si mal ten pokoj, o ktorom tu pises, tak by si asi na tuto stranku nechodil.

mari

Moj prispevok patril prorokovi "vysvetlenie". Snad mas pravdu, keby Radka zila v celibate, tak nema problem taky aky ma. Ale kopec uplne inych problemov.

mari

Nie krestanstvo, ale krestania su solou zeme. Alebo aspon mali byt. Jedol si uz niekedy poriadne presolene jedlo? Nie trochu, ale poriadne presolene? Bez inej alternativy? Ja ano a nielen raz. Potom cloveku chuti len absolutne bez soli.