Nova poradna pre Akne

Karoliina

Dobrý deň,chcela by som radu.Chvalabohu nemam žiadnu ťažku formu akne..No starosti mi robia moje čierne pory,a stale na čele sa mi zvykne urobit veľka vyražka ako bombuľka.Ktora sa dlho hoji.Keď sa už aj hoji a pomaličky mizne už citim že sa mi tvori ďalšia a tak je to dokola.Nemam takyto zavažny problem s pleťou a preto sa nechcem dať na nejake agresivne lieky a kozmetiku,no vyskušala som toho už dosť dokonca beriem aj antikoncepciu ktora by mala zlepšit tu plet a nejako vysledky nevidim..stale ta plet nieje taka čista a hladka aby som nemusela použit make up ..:/

FK

Ahojte. Mám 14 a vyrážky sa mi začali tvoriť pred vianocami.Neviem čo s tým mám robiť. Používam pleťovú vodu z lekárne volá sa under twenty a aj detský púder a vyrážky mi velmi dobre vysuší.Ale nemiznú mi.Začala som piť vela vody a zdravo sa stravovať ale nič nezaberá. Neviem čo mám vyskúšať rozmýšala som nad vela vecami ale bojím sa ich vyskúšať aby sa mi nezhoršila pleť. Prosím pomôžte vopred dakujem!

Konopka

Ja som mala tiež problém s akné.
Vyskúšala som konopnú masť na akné,oštrujúci krém na akné a ošetrujucu masku z konope a zabralo to.
Vyrážky sa mi už netvoria a všetko sa mi zahojilo.
Dokonca si doprajem aj čokoládu a sladké,no pleť mám stále ako z retušovacieho programu.
Dúfam že som niekomu poradila a hádam to pomože.
Stači len trošku trpezlivosti a menej stresu:))

lolka22

Pri akné ide o systematickú a pravidelnú starostlivosť.Vyčistiť, tonizovať, ošetriť krémom alebo gélom. Pri používaní niektorých prípravkov si treba uvedomiť, že niekedy sa stav pleti môže výrazne zhoršiť, (aj pitím žihľavového čaju),keďže všetky zápaly skryté vindu na povrch. Keď sa pleť prečistí, jej stav sa výrazne zlepší. Ja používam len prírodnú kozmetiku s obsahom termálnej vody bez konzervantov, toxínov a chemických látok. Bioderma mi až tak nezaberala,tak som si našla nemeckú kozmetiku Dado Sens séria Pur Derm, ktorá je odporúčaná aj nemeckými dermatológmi aj sprievodná liečba akné. skúste na -odkaz odstránený-

babylon

Proste si nechajte predpisať aknenormin a neserte sa s tym už toľko:D aj tak vam nič ine nepomôže dlhodobo.

jojkaaaa

hrasculka

raz tu pisala jedna baba o nom,ze jej to pomaha a dala som si to do google v spojitosti s akne a tam som uz nasla o tom clanky...a vies,zufaly sa aj slamky chyta:)..a mna ta slamka vytiahla pekne na breh:)

jojkaaaa

hraskulca

ja problem s pletou takych 7 rokov,cize som toho vyskusala viac nez dost (masticky,vodicky,obklady,cajiky..od koznej, od znamych,z drogerie, z lekarne...),no nic sa nijak extra neosvecilo..a ten jadrac je pre mna zazrak.ozaj..vyskusaj..po mesiaci som mala plet ovela lepsiu,akurat ked mam kramy sa velmi vyhazdem

hraskulca

tak ja to teda vyskusam...znie to podozrivo lakavo...to mydlo ma stalo 40 centov,a ak mi pomoze zbavit sa 5rocneho trapenia tak budem skakat od radosti..ja to mam hlavne na licach dost zapalene :(

jojkaaaa

hraskulca

ci si ten pan robil srandu,ci nie,tak mne to ozaj pomaha...akne nemam uz skoro vobec,tie cervene hnisave vyrazky sa mi uz nerobia,ani flaky nemam...mne to pomohlo velmi,cize ja len to JADROVE MYDLO vrelo odporucam!