po akom dlhom case?

Príspevok v téme: po akom dlhom case?
kedy?

spoznala som sa s uzastnych chlapom s ktory si dobre zorumieme atd..je uazstny, pozorny atd... kedy si myslite ze je ta prava chvila na sex, aby si nemyslel ze som priliz lahka?? prosim len normalne odpovede...
dalsia vec je ze doteray som mala len jedneho partnera a dost sa bojim zmenym ale zaroven by som to chcela vyskusat, ake mate skusenosti?

hsjh

ja som sa s mojim chlapom vyspala po troch mesiacoch.....preco? pretoze keby mu dam po tyzdni tak by si o mne myslel ze som lahka a ze to takto mozem robit s hocikym a ze to daleko nedotiahnem... je to tak.vela muzov som sa nato pytala.. apropo chlapov bavi dobyvat zenu... samozrejme ze pocas tych 3 mesiacov nieco bolo : fajka a tak.. ale sex nie..ale ked nato prislo tak bol z toho cely stastny a proste sa mi zda akoby si ma od vtedy viac vazill.. sme spolu dva roky a budeme sa brat.. takze asi tak

nicy

a este:D ti napisem nazor mojho chlapa...mi proste vravel,ze nechape preco zenske s tym potrebuju cakat..nechcu to nechcu ale zrazu po mesiaci dvoch troch su uz PRIPRAVENE a odvtedy by to chceli stale...ja na tom proste fakt nic zle nevidim,mozno je trocha progresivnejsi alebo co:Dale tiez niesom nadsena z toho ze robit zo seba nedobytnu a bla bla bla...ale je to proste o povahe teba a jeho..ak si myslis ze si tak rozumiete a ze ho tak poznas sama vies,co mas robit:)

nicy

noo aj ja suhlasim s nazorom NIEKOHO..ci niekto?:D...tiez mam 20, a s mojim terajsim som sa vyspala po dva a pol tyzdni tusim to bolo...a je nam spolu teraz fajn,je pravda ze spolu niesme dlho len okolo dvoch mesiacov,ale to zalezi od povahy..ja som napr. ten typ cloveka ktory si mysli,ze sex je vo vztahu velmi dolezity ale to uz je ina tema..fakt to zalezi od teba,ale podla mna sa zbytocne neboj...clovek sa moze bat cely zivot a neskusit nic..alebo nieco skusit a mozno to zaboli ale mozno z toho bude nieco fajn,,,a sak s nim pokecaj o co mu ide

niekto

kebyze ma nejaka baba chce po tyzdni do postele nemyslel by som si ze je lahka
normalne by som sa snou o tom porozpraval a pravdepodobne jej povedal ze je este moc skoro
myslim si ze na tom ci si pomysli ze si lahkaa moc nezalezi skor ide oto aby si to potom nelutovala ak ho to ako si napisala prestane bavit

tazko povedat kedy je vhodny cas ja si myslim ze to bude v tedy ked ho spoznas na tolko aby si sa nemusela bat ze to budes lutovat

,

ak nechceš aby si myslel, že si " ľahká" tak myslím tri mesiace. Vieš netreba byť spolu celé dni, ak budete spolu zriedkavejšie, budeš mu vzácnejšia. A treba byť trošku tajomná, nechaj sa dobývať, potom stale viac pridávaj. bozky už máte za sebou, teraz trošku ostaň pri tom. potom dotyky cez šaty, potom pod šaty. občas ho provokuj. a keď už bude na nezastavenie, tak sama pocítiš, že už je ten správny čas. Nie je dobré hneď sa vyspať s mužom. potom kde je to sladké zvádzanie? tajomnosť....

,

ak nechceš aby si myslel, že si " ľahká" tak myslím tri mesiace. Vieš netreba byť spolu celé dni, ak budete spolu zriedkavejšie, budeš mu vzácnejšia. A treba byť trošku tajomná, nechaj sa dobývať, potom stale viac pridávaj. bozky už máte za sebou, teraz trošku ostaň pri tom. potom dotyky cez šaty, potom pod šaty. občas ho provokuj. a keď už bude na nezastavenie, tak sama pocítiš, že už je ten správny čas. Nie je dobré hneď sa vyspať s mužom. potom kde je to sladké zvádzanie? tajomnosť....

,

ak nechceš aby si myslel, že si " ľahká" tak myslím tri mesiace. Vieš netreba byť spolu celé dni, ak budete spolu zriedkavejšie, budeš mu vzácnejšia. A treba byť trošku tajomná, nechaj sa dobývať, potom stale viac pridávaj. bozky už máte za sebou, teraz trošku ostaň pri tom. potom dotyky cez šaty, potom pod šaty. občas ho provokuj. a keď už bude na nezastavenie, tak sama pocítiš, že už je ten správny čas. Nie je dobré hneď sa vyspať s mužom. potom kde je to sladké zvádzanie? tajomnosť....