nie a nie to prist-tehotenstvo

Príspevok v téme: nie a nie to prist-tehotenstvo
huska

Ahojte baby,nikdy v zivote som si nemyslela,ze splodit dieta je take tazke,kedze prve bolo na prvy sup.
viem ze sa nemam stresovat,ale kazdy mesiac to iste-NIC,je mi z toho nanic.nic nefunguje,nic nezabera,skusame len kratko ale som asi prilis slaba.chcem povzbudit lenuliatko,lebo ked som sem pisala prvy krat,ona bola prva,co odpisala.a pomohla.dik huska

huska

ja uzivam pregnium,ma velky obsah vitaminov a tiez kyselinu listovu.ja som v tom bola 7 rokov,ze ked chcem tak bude-omyl.my vobec nepijeme a nefajcime,takze tak.mozno som aj dost upreta na to,ze 3 moje kamosky su uz v 3 mes.a ja stale nic.

fiiifa

A čo ste už skúšali? Ja zatiaľ užívam maternu a kys.listovú a manžel koenzym Q10. Ževraj to je aj na pohyb spermií. No a nepijeme a nefajčíme.
Je to také čudné, lebo 4,5 roka sme boli v tom, že to vyjde a nič. Nemyslieť na to je ťažké. Veď skús nemyslieť, to sa dobre radí, ale ťažko realizuje.

andrejka03

netreba sa vzdavat, aj mna chceli mat moji rodicia a rok skor :) a ked uz pomaly stracali nadej, zrazu.. som bola ja :)

fiiifa

Ahoj huska,
som si myslela, že som tu nevedomky napisala môj problem. :DD Robim si srandu, lebo ja som na tom rovnako. S tym rozdielom, že náš malý má 4,5 roka a my sa snažíme len od začiatku tohto roka. Ale tiež sme prekvapení, že to nevyšlo na prvý šup, ako pri prvom.

huska

my sme sa 7 rokov branili,a teraz to nejde.milovali sme sa cez vsetky mozne aj nemozne dni,uz to ani nesledujem.gynekol.chodim len na prehliadky,tak som z toho trochu vedla.asi to bude psychika.

vierka

ja ťa chápem,hoci ja som s tým problém nemala.naplánovali sme,že teraz chceme,a prišli...chce to čas,a hlavne vypnúť,uvoľniť sa,a manžela mať stále doma.

vierka

Koľko má to prvé dieťatko?vyhoďte to z hlavy/to silné chcenie/ a milujte sa preto,že sa milujete navzájom,a nie pre splodenie bábätka.zdá sa ,že je to najľahšia vec na svete a ono to tak nieje.