hladám niekoho kto sa pridá cvicit pravidelne brusaky

Lolka

Ahoj Andrejka:-D no ja som včera tiez nieco na nohy cvicila aj na ramená mam doma pol litrové flase, cvicím z tej stranky kde je video na brusaky, dnes ráno som cvicila podla toho videa na brusaky zatial viac nie takze také 2 minutky som dnes zatial

Andrejka03

ahoj ahoj, tak ja som si vcera dala 100 brusakov normalnych, rovno. a potom este na kazdu stranu po 40 :) okrem toho este 20 minut rychlo na rotopede a par cvikov na nohy... :) Lolka, ako sa drzis ty?

ni...

ahojte ja už cvičím brušaky a nie len ty už ale 2 týždne:) bruško mám tvrdé:)a už sa aj rysuje nejké tie čiarky teda tá stredna už je poriadne vidieť:) celkovo cvičím teda chodím pondelok a štvrtok na erobik:) a tam si poriadne zacvičím a niekedy doma si tiež troška zacvičim no baby nevzdávajte sa začiatok je hrozný nechce sa ti nevládzeš ale teraz keď už tam mám nejaké to svalstvo tak to je lahoda malina:D:D tak baby do toho!!

Lolka

mam svalovku na bruchu alebo tam niekde v okolí, mozem cvičit aj ked mam svalovku, alebo telo by si malo oddychnut?

Lolka

cítila som myslim nieco ked som si to cele presla, ale to je aj v tom trik ze sa drzís asi v tej istej polohe pokym drzís nohy hore, si myslím, ze si ani neoddychnes dokym si to kolo neodcvicís, ze drzís hlavu hore.

Lolka

najlepsie by bolo vsetko ukazat na videu, ja tak potom lepsie rozumiem z videnia, mozno ani ja to celkom spravne necvicím, ale nieco cítim, ci za to ze som v takej polohe chrbtovej, skus sa napasovat na tu fitloptu, skus mozno najprv na chrbat a posuvaj sa na zadok tak aby si mozno mala aj dobru rovnovahu, mozno to písem aj ja zle, mne sa zda ze medzi zadkom a chrbátom ani nie celkom na zadku asi trochu