vytok a prstovanie

Príspevok v téme: vytok a prstovanie
monika532

uz nejaku tu dlhsiu dobu maam vytok..bud taky tvarohovy biely alebo taky slizky priesvitny a jednoducho ked ma chce frajer prstovat tak ja mu to vtom stale branim pretoze sa mylsim ze mu to bude neprijemne ked mi tam da prsty abude ich mat od toho..a hlavne ked som takto snim a som aspon trosku vzrusena,tvori sa mi ho viacej..robim dobre ci nie?co mam robit?mam mu kludne dovolit ist mi pod tie nohavicky?..chcem ist stym ku genekologovi nech mi nato nieco da nehc mi to zmizne ale nejako sa tam k nemu este newiem dostat a ani newiem vlastne ci mi nato bude wediet nieco predpisat..pls poradte lebo uz mi to je furt blbe mu tu ruku davat prec:D

pepusik41

Aj ja mam stale vytok. Moj priatel mi chce dat stale ruku pod suknu stiahnut nohavičky a palcovat ma. Pod suknu mu dovolim ist aj hlavou len ked chce mi dat uz nohavicky dole uz mu ruku ( ruky ) odsuvam.

didusska

od kedy zena dostane prvu menstruaciu zacne mat aj vytok.Je to normalne pokial nezapacha a vela ti nevyteka.Ale ako ty tu pises ze je taky tvarohovy hustejsi ide o infekcny zapal ktory mozes mat z prechladnutia alebo z antibiotik alebo aj od tvojho chlapca pokial sa prstuje zo spinavymi prstami.Chod cim skvor ku gynekologovy on zisti o aky zapal ide lebo je viac druhov.Mozno ti aj vyter spravy ci nemas kvasinkovu infeciu alebo vyter na chlamidie.Ale urcite ti prepise nejake pilule na vkladanie a pokial ich budes poctivo uzivat tak sa toho mozno zbavis.Ale urcite si ziadne pilule nekupuj sama len tak v lekarni lebo nevies o aky typ zapalu (vytoku(ide.

jojjjjjj

jasne ze je to normalne..ja mam vytok uz ani neviem ako dlho,a chora nie som jasne ze je to v pohode.dam intimku a jeto;)

chrustinka

bola som u gynekologa, potvrdil ze je to normálne a vyskutuje sa počas cyklu aj ked žena nie je vzrušená!!!!!!!!!!!!! je to kyselina mliečna, je to v pohodeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!