Obrúsky na intímnu hygienu

ReginaD

Nemusíš hneď prehltnúť každého s topánkami a predstav si, poznám Lactacyd obrúsky veľmi dobre a aj ich kupujem, ale určite nie s tymiánom. Nepotrpím si na tejto značke a zásadne nepoužívam také, ktoré majú "vraj" pridanú zložku.

mariama254

For you - luclucka
nie, nedaju sa zohnat inde iba v lekarni.. vyskusaj :)

For you - ReginaD
ty o com pises prosim ta? :) obrusky s tymianom su hlupost? neverim tomu. Ja ich pouzivam uz dlhsiu dobu a nemienim s nimi prestat, pretoze sa po nich citim dobre a sviezo co je pre mna podstatne. A ked sme uz pri tom tak tie obrusky s tymianom su Lactacyd antibakterialne obrusky, ale tie zrejme nepoznas, alebo????

ReginaD

Ja tomu tiež neverím, je to blbosť a reklamný ťah ako mnoho iných vecí. Antibaktekteriálnu prísadu majú aj iné vlhčené obrúsky a určite nie sú antibakteriálne vďaka tymiánu.
Ja používam Lactacyd, tie sú testované a mám pokoj. Každé sú na podobnej báze.

jarica21

Nie je to blbosť, obsahujú výťažok z tymiánu, ako inak by bolo možné, že tie obrúsky majú antibakteriálne a antiseptické účinky? len tak pre nič za nič.. Ja som o tymiáne čítala už veľmi veľa a pomáha pri viacerých problémoch. Niektoré sa dajú kúpiť v obchode ako tesco a podobne ale tieto s tymiánom nie :)

Viera_D

Tie obrúsky s tymiánom sú poriadna blbosť. Sú akurát tak aromatizované a tymián vôbec neobsahujú. Nanajvýš, tymián nepôsobí v takej forme, takže totálna blbosť. Lactacyd dostať bežne aj v Tescu a je ich viac druhov a sú naozaj kvalitné. Nanajvýš tymián je na trávenie a podporu imunity a tu ani jedno neprichádza do úvahy.

Klara154

Lucka niektore su dostupne ale nie vsetky. Ja som si kupovala v drogeriach obrusky ale tie mi nejako nerobili dobre, vystriedala som snad vsetky mozne znacky. Ale ked som z lekarne zacala pouzivat, tak konecne som sa citila dolu lepsie, sviezo.. ale myslim ze to je najma zlozenim..obsahom tych obruskov

luclucka

mariama nedajú sa zohnať v drogérii? to naozaj? ja som myslela, že sú takto bežne dostupné. Tak budem musieť sa na ne opýtať keď pôjdem kol lekárne, či mi budú vedieť poradiť či sú v pohode, alebo či by mi radšej niečo iné odporučili :)

mariama254

lucka ja kupujem tieto s tymianom v lekarni, nedaju sa zohnat v drogerii.. Hladala som ich dlho kade teda a az potom som prisla na to ze len v lekarni sa daju kupit alebo cez internet objednat. Teraz by som chcela si ich objednat cez net, lebo uz tam mam asi len dva obrusky a po pravde uz si neviem predstavit ze by som ich nemala pre pripad v kabelke :)