boli ma zub

Príspevok v téme: boli ma zub
nevladna

tato tema je pre tych, ktori uz maju plne zuby zubarov, ktori sa snazia zachranit bez tak beznadejny zub. Moj pribe. Uz pre asi 4 mesiacmi ma strasne rozbolel zub, zubarka sikovna mi ho zaplombovala, no on ma rozbolel este viacej, tak som sla na pohotovost tam mi ho rozvrtali a nechali tak aby som si po urcitom case sla ho naspät zaplombovat. no tak som na rady zubarov prisla teraz v piatok ku svojej zubarke si ho dat do poriadku opät mi ho zaplombovala a zase pytala 18 eur za plombu, no tak som to preglgla nech ma, no od vtedy ma zase neuveritelne boli ten moj nestastnik, uz som taka nastvata, lebo zase ked pridem na pohotovost mi ho len rozvrta a nebude chciet vytrhnut a takto sa to bude vliect neviem do kedy, len aby zubary mali svoje peniaze. Prepacte za temu len sa musim vyvraviet lebo som uz z toho na nervy, preco mi ho jednoducho hned nevytrhnu ba mi ho stale liecia a liecia a tahaju zo mna peniaze??,uz som z toho zufala uz tu bolest nevydrzim

Eva531

Jedine zajst znovu k zubarovi, nech sa ti na tu ranu po vytrhnutom zube este raz pozrie, ci tam nemas nahodou infekciu, lebo boliet to zvykne vtedy, ked je tam infekcia. Ak tam bude infekcia, tak ti to zubar poriadne vycisti a potom by to uz nemalo boliet. Vela stastia!

zub,nezub

Dobrý deň. Prosím Vás, nedokázali by ste mi nijako pomôcť? Pred tromi3 týždňami som bola na nekomplikovanom zákroku u zubára, trhal mi zub. Jednoducho nebolelo. Teraz 3 týždne po ma to bolí. V noci to bol horor, nespala som celú noc. Teraz to u bolí miernejšie, no nechcem, aby sa to opakovalo. Čo je na to dobré?? Dakujem...

mimimimimi

Ahoj, daj si paralen 500 a choď k zubárovi a jednoducho mu povedz že si ho chceš dať vytrhnúť. Ano? Ak, to neurobíš, tak trp. P.S. trhanie s injekciou vobe neboli

katuus

joj strašne ma bolí zub uš to neviem vydržať zajtra je nedela a zubári asi neordinujú .. čo o mám rabiť?? :(

RNG

Zuby bolia od nakaz v nich alebo hnisavych vackov pod nimi. Ja tie nakazy nicim iontoforezou striebra velmi rychlo.Bez vrtania, bez resekcie, bez straty zubov.
Trva to len okolo 5 az 10 minut niekolko dni po sebe a potrebujes na to len napr striebornu lyzicku, bateriu(4.5v najlepsie) a kus drotu. Striebornu lyzicku zapojis na + pol a tu prilozis na dasno a zub. Minus pol chytis do druhej ruku, nallepsie priviazany na druhu obycajnu lyzicku. Tlakom /zvieranim tej druhej lyzicky regulujes prud, aby to prilis nestipalo. Pre elektrikarov da sa do obvodu vlozit 15-20 kiloohmovy odpor, vtedy sa odstrani moznost prilisneho palenia a
moznych cervenych fliackov z neho.

RNG

Zuby bolia od nakaz v nich alebo hnisavych vackov pod nimi. Ja tie nakazy nicim iontoforezou striebra velmi rychlo.Bez vrtania, bez resekcie, bez straty zubov.
Trva to len okolo 5 az 10 minut niekolko dni po sebe a potrebujes na to len napr striebornu lyzivku, bateriu(4.5v najlepsie) a kus drotu. Striebornu lyzicku zapojis na + pol a tu prilozis na dasno a zub. Minus pol chytis do druhej ruku, nallepsie priviazany na druhu obycajnu lyzicku. Tlakom /zvieranim tej druhej lyzicky regulujes prud, aby to prilis nestipalo. Pre elektrikarov da sa do obvodu vlozit 15-20 kiloohmovy odpor, vtedy sa odstrani moznost prilisneho palenia a
moznych cervenych fliackov z neho.

RNG

Zuby bolia od nakaz v nich alebo hnisavych vackov pod nimi. Ja tie nakazy nicim iontoforezou striebra velmi rychlo.Bez vrtania, bez resekcie, bez straty zubov.
Trva to len okolo 5 az 10 minut niekolko dni po sebe a potrebujes na to len napr striebornu lyzivku, bateriu(4.5v najlepsie) a kus drotu. Striebornu lyzicku zapojis na + pol a tu prilozis na dasno a zub. Minus pol chytis do druhej ruku, nallepsie priviazany na druhu obycajnu lyzicku. Tlakom /zvieranim tej druhej lyzicky regulujes prud, aby to prilis nestipalo. Pre elektrikarov da sa do obvodu vlozit 15-20 kiloohmovy odpor, vtedy sa odstrani moznost prilisneho palenia a
moznych cervenych fliackov z neho.