verite na duchy?ak ano tak preco.

duch

ved to dievca v zrkadle si cese vlasky a potom sa otoci na kameru a v zrkadle sa neotoci ale sa stale pozera na seba ale ta mala je otocena vlastne by sa mali v odraze vidiet vlasy a nie jej tvar brrr

leerka

mne s astalo, ked som bola mala, ze som sedela sama v izbe v panelaku, rodicia boli v obyvacke a pozerala som smerom na chodbu a zbadala som tam taku malu zdrbenu siluetu chlapa, bol cierny a len silueta mu ziarila....bolo to otrasne....a ako vravim, pametam s iten obraz doteray, mam to pred ocami akobu to bolo vcera...
a kamarat ma chatu a raz sedel v inym kamaratom niekde na lavicke v noci..rozpravali sa a jeden sa otocil n atoho druheho a zbadal vedla neho ako tam stoji niekto zahaleny v ciernom kabate s kapiucnou na hlave, tvar nebolo vidiet, ale neprikladali tomu vyznam...povedali si, ze sa im to asi iba zdalo...avsak o neaky cas zase sli na chatu, kamarat bol s frajerkou dole pri ohni pri chate a zase zbadali ako toto cudo kraca popri nich a v tej chvili vybehli z chaty dalsi dvaja ludia uplne vylakani a pytali sa ich, ci nahodou nevideli, niekoho vysokeho v icernom kabate a s kapucnou na hlave...takze to videli dva pari ludi nezavilse od seba....inak na tu chatu ideme n konci mesiacca, ale vzdy sa bojim, ci tam nahodou niekoho takeho nezbadam.... a ked idem spat tak ma musi ist ulozit moj drahy a nechat mi zaznute svetlo

jajka001_

teraz som si vsimla prispevok od "hambi sa" dost ma to pobavilo nakolko sprdava zakladatala temy za gramatiku a da si taky gramaticky spravny nick:))
pozri sa do slovnika ked uz poucujes, spravne sa pise - hanbi sa

simaka

Pozrela som si to video, ale neviem, ci som dobre videla? Bolo tam dievca, co si cesalo vlasy, to bol ten duch? Lebo nikoho ineho som nevidela. Potom, ako prisli na to, ze to je duch?

fgf

No ja som tiez neveril, vsetko nadprirodzene som povazoval za absolutny vymysel...az kym som jednej noci jedneho ducha/ju nestretol. Stale to je jednym z najlepsich zazitkov co som mal.

jajka001_

ja som este ziadneho nestretla a ani nechcem, ale verim ze na niektorych miestach su ako ponechane negativne energie, emocie. ked prechadzate tymi miestami citite sa cudne, studeno a vystrasene.
raz som bola na jednom mieste a ako som prechadzala dverami, stratila som myslienku, zrazu som zabudla na co som myslela. na tom by nebolo nic cudne, ale ked som tadial prechadzala o par rokov neskor zrazu mi ta myslienka vhupsla do hlavy :) a nesuvisela s prostredim takze asi som ju tam fakt zabudla :)