chcete zmenu?pridajte sa!

Príspevok v téme: chcete zmenu?pridajte sa!
_weronika_

viem ze takychto tem je tu uz kopa,no napriek tomu som sa rozhodla ze si zalozim aj ja svoju vlastnú.Mojím cielom je zdravo a kvalitne schudnut do leta okolo 5-7 kg,vybudovat vivditelne svalstvo na lytkach a brusku..prve vysledky by som chcela vidiet uz okolo 2.meisca z dovodu skolskeho vyletu do zahranicia..Budem rada kazdemu prispevku,rady.Tak nevahajte a pridajte sa piste svoje uspechy aj neuspechy,potesenia z ubytku vahy ale aj sklamania.Tesim sa:)

ssia

baby, pridávam sa...ja chcem hlavne spevniť...lebo už je to so mnou čoraz horšie ako sa mi zdá a ten môj zadok a stehná...no obrovské:((( ja sa neznááášam:(((((((

čo cvičíte? ja väčeinou len tancujem+telesná na ktorej dokopy nič nerobím:(

tinusska

zabicka1611 - ahoj zabicka :)) vyborne, tak teba sa budem drzat a budem bojovat.. si moja super konkurencia... ja mam 153cm a 60 kg!!!!! dufam, ze nevadi, ale budem aspon bojovat a nechcem spadnut..

zabicka1611

ja mam 155 a 55kg....chcem do leta takych 48 takze este mam co robit...zacnem bicyklovat aj behat a na doma samozrejme ze cvicenie...to mam kazdy vecer..a chcela by som si kupit bud rotanu alebo obruc..len neviem co je lepsie...:((

meForMe

Achojte:)asi sa vam to bude zdat divne,ale mam cca180cm a vahu okolo 62..ale chcem schudnut zo zadku lebo ten je kriticky..

niqi

ahojte pridavam sa k wam mam 160 55 mala som o 5 kg menej a vyzerala som super teraz ako prasa:D,a inac schudnete par kg a buse to welka zmena tak opeknieteee

_weronika_

ja mam vysku okolo 168-169 a vha sa mi pohybuje oklo 65 kg ja by som chcela na 55 ale stacili by aj 58.uvidim ako sa mi podari:)