V NEJ - sami sa urobíme lepšie ako v nej?

Príspevok v téme: V NEJ - sami sa urobíme lepšie ako v nej?
frederik

Myslel som že aké super to bude s babou ale podstate s rukou sa lepšie urobím ako v nej...
Neviem akú máte chalani skúsenosť, ale myslel som že sex so ženou bude lepší proste slabo ju cítim je dosť vlka a ani len necítim pomaly že som v nej a ani zmena polohy moc nedala... hmmm Myslel som že ak zozadu zo zavretými nohami že ju budem viac cítiť aj to že som hlboko aj to že väčšie trenie ale aj taj ledva cítim že som v nej.

muschka105

ja ho teda citim .. ako sa zasuva a vysuva trie mi to steny a preto ma to vzrusuje a spravim sa, to mate dost onicom, uvazovali ste o tom ze ju ma proste velku tu vaginu alebo ty ho mas tenkeho.. alebo no uz neviem(:

jolka

ta ja teda zíram..do mna sa priatel ledva dostane a citim ho az v krku..a on jak saleny by sa aj dvakrat za sebou urobil

leerka

my s tymto tiez nemame problem, priatel sa vo mne v pohode spravi, este sa nam nestalo, aby sa neurobil.... ale ked sa do mna urobi, tak uz na druhykrat ho az tak necitim ako predtym.....

orgazmus

chlapi mate maly penis alebo baby zas velmi siroku vaginu.. :-P ale nie.. no moj priatel sa vie vo mne urobit prefektne.teda vo mne..do kondomu. len sa troskutam pomrvi a uz je to hned.. a pritom niesom az taka uzka a on nema az takeho hrubeho.. no neviem

janina83

ani moj priatel sa vo mne nevie urobit...pred vyvrcholenim ho vyberie a dorobi sa rukou....pre mna je to dost divne a prekvapilo ma to, lebo nik z mojich predchadzajucich partnerov s tym nemal problem a nikdy by ma nenapadlo ze by sa chlap vo mne nedokazal urobit...

CMu_Q

zo zaciatku ho zvyknem citit super, ale postupne ako ma vzrusuje a zacinam viac a viac vlhnut tak je to horsie, niekedy ked dlhsie sexujeme uz ho fakt slabo citiim...

mary-anne

no ked sa milujeme s priatelom, tesne pred ejakulaciou vyberie penis a dokonci sa sam nado mnou, alebo ho dokoncim ja, rozhodne , ze je to ovela lepsie, ako ked sa urobi dovnutra..
no kedze nie som chlap, nemozem porovnavat, ale tolkoto k teme, co sa tyka priatela....