Plucna embolia

karioll

rng
neviem co si zac,cim sa zivis,z akych pramenov cerpas svoje rady,ako to tu tak citam,tak vies poradit kazdemu.je mi to jedno.na kazdom zalezi,ci si nejaku informaciu z tohto fora osvoji a bude sa nou riadit alebo nie,ja osobne verim hematologovi zo slovenskeho ustavu chorob srdca a vsetkym lekarom,ktori zachranuju zivoty a zdravie milionom ludi na celom svete antitrombotickou liecbou.aby sa nejaky liek mohol pouzivat na slovensku,tak vyrobca,respektive dovozca musi vsetky informacie o nom poskytnut statnemu ustavu na kontrolu lieciv.takze ak tento ustav a ustav chorob srdca nie su pre teba relavantne zdroje informacii,je mi uprimne luto ludi,ktori sa budu riadit tvojimi radami

RNG

a kto ti povedal, ze warfarin je jediny riedic krvi?
S rybacim olejom a nattokinazou nemusis vobec vynechavat zeleniny ani nic .

karioll

rng
pozri si intrakcie warfarinu
opakujem,kedze si evidentne zle cital,co som napisal,nemoze sa jest listova zelenina pre obsah vitaminu k ktory znizuje az rusi ucinok warfarinu
na ostatne otazky,caje ziadne,pi dostatok tekutin aby sa ti nezahustovala krv,moc musi byt svetly,ale hlavne v kazdom pripade dodrziavat rezimove opatrenia,sport najlepsie je hocijake kardio,vsetko ostatne som uz pisal v minulom prispevku

RNG

karioll, ty si reklama na patentovane farmaceutika?
Lebo to co som tu poradil ja, mam od velmi reputabilnych lekarov a je to riesenie neskodnymi potravinovymi doplnkami.Bez pichania si injekcii.
Inac na ten heparin, zialbohu nepracuje na rozbijani krvnych zrazenin, to si mozes velmi lahko zistit v petriho miske.
A nejest zeleninu, lebo obsahuje vitamin K je dobra blbost!
Predsa lepkavost platniciek sa da znizit velmi ucinne aj branim enzymov, ako som spomenul.
Vitamin K a zeleniny su potrebne pre vyzivu a hromadu procesov v tele,a nejest ich je velmi zla rada.

karioll

liecba je dlhodoba,sledovanie po vylieceni detto,treba stale pit vodu,aby krv nebola husta a moc musi byt bezfarebny.je zakazane jest listovu zeleninu,k vitamin rusi ucinok warfarin-pred letom 2-4 hodiny si treba do brucha pichnut clexane alebo iny heparin,nosit kompresivne pancuchy,max.2 hodiny sediet v aute,potom aspon 10 min.prechadzka a doverovat lekarovi.ak je hlupy,tak ho treba vymenit a neverit ludom co tu vypisuju vselijake picoviny

muc

nad, odpovede na svoje otazky mas pod svojim prispevkom. kompresivne pancuchy sa doporucuju v pripade krcovych zil. ak ich mas, tak stahujuce pancuchy su samozrejmostou

nad

Čaute.V marci som prekonala masívnu pľ.embóliu a odvtedy som na 10mg Warfarinu.V juni na kontrole u angiológa som mala INR-2,66.keďže ma objednal až na koniec septembra bola som včera u obvodnej na krvi.Tá mi dnes povedala,že mám INR-1,79.Nie je to málo?Doktor mi povedal,že načo som bola na krvi a nech si vezmem jednorazovo 5mg a pokračujem normálne v dávkovaní.Ako by som sa mala stravovať,resp.aké čaje piť aby mi nehustla krv.Uvítam všetky info,ktoré mi môžete poskytnúť,či už ohľadom stravy,pohyb.aktivít-čo je najvhodnejšie,či nosiť sťahujúce ponožky,kedy a pod.,lebo s mojím angiológom komunikácia nie je.Nič s ničím nesúvisí a pod.

RNG

Ludia co maju "hustu " krv by mali pouzivat nie chemicke "riedice" krvi, ale enzymi, ktore robia krvne platnicky menej lepkave, popripade enzymi, ktore maju schopnost rozpustat krvne zrazeniny, tak ako nas telesny enzym plazmin.
Pomocne su bromelain, papain, pancreatin serrapeptaza a najma nattokinaza. Warfrin a coumadin nie su schopne rozpustit krvne zrazeniny, to sa da lahko dokazat v Petriho miske. Riedenie krvi-mierne pre zlepsenie cirkulacie sa da dosiahnut aj branim rybacieho oleja a Policosanolu.