Začínam znova - naše slávne jedálničky :)

Príspevok v téme: Začínam znova - naše slávne jedálničky :)
aja05

Pridajte sa ku mne a každý den si zostavme jedálničky a napíšeme si ich sem: Takže moj vyzeral dnes takto:
R: 5PL ovsených vločiek, do toho si dávam lyžicu psyllium, banán, pohár mlieka.
D:jablko a kiwi
O:kuracie prsia so sampionmi, hráškom, obliate paradajkovým pretlakom, k tomu 5ks zaváraných uhoriek a grahamový rohlik cca 45g
Ol:jogurt activia a acidko
potom som cvičila 15min aerobik, 20 min.stepper, a pol hodina beh.
V:jablko, pomaranč, med s pohárom acidka.

aja05

namiesto tych spagiet by si mohla nejake ryby alebo kuriatko so zeleninou a tych fit tyciniek radsej jogurt a zeleninku :) a na vecer tiez nejaku bielkovinu a zeleninu

toccara

No takze moj jedalnicek vyzera asi tekto(resp.vcerajsi:D)
R:Cerealne zemle s light syrom a kapustou
D:Fit tycinka,jablko
O:spagetti so syrom a s kecupom(nieje to moc idealne na chudnutie ale zial tak vyslo:()
O:3 fit tycinky
S papanim som skoncila okolo 18-tej a pred obedikom som bola vo fitku asi hodku..

toccara

Kočky konecne som sa i ja odhodlala chudnut, cvicim zdravsie papam atd...ale potrebujem radu co namiesto ovsenych vlociek a brokolice?! V kazdej diete resp. zdravej vyzive som nasla tieto 2 prvky ktore nezjem ani keby ma mucili :(

aja05

R:4 PL ovsenych, lyzica medu a psyllia, banan, mlieko.
D:jablko, polovica graham.rohlika natrety cottage a polovica papriky
O:natural ryza plus zelenina
OL:druha polka rohlika s cottage a paprikou
V:zeleninovy vyvar

slnecnica

ranajky-jogurt plus ovsene vlocky
desiata-kava
obed-kuracie na prirodno, ryza,kapustovy salat
olovrant-jablko
vecera-dva suchare so syrom pitie-dva litre vody
sport-30 min behu:-)

aja05

no mne zistili aj zvysenu funkc.stitnej zlazy tak aj preto som chudla.. mam 21. pocuvam telo ale viem ze chcem zostat pri tej zdravej strave a vyhnut sa mastnym jedlam aj cokolade a hlavne masu.. z masa jem len kuracie prisa a ryby mam velmi rada

zelenina

a este: pocuvaj svoje telo. ak mas chut na co ja viem baklazan, tak to nie je len tak. telo si same pyta co je mu treba. aj cokoladu kludne zjem, aj sladke, je to dobre na nervy. ale uz sa mi nestava, ze zjem 3 cokolady naraz. lebo viem, ze zajtra si ju mozem dat znovu, nie ako niekto, co si ju aj 3 tyzdne odopiera. a tiez netreba zabudat pit- hlad je utajeny smad. a kolko mas rokov?