Začínam znova - naše slávne jedálničky :)

Príspevok v téme: Začínam znova - naše slávne jedálničky :)
aja05

Pridajte sa ku mne a každý den si zostavme jedálničky a napíšeme si ich sem: Takže moj vyzeral dnes takto:
R: 5PL ovsených vločiek, do toho si dávam lyžicu psyllium, banán, pohár mlieka.
D:jablko a kiwi
O:kuracie prsia so sampionmi, hráškom, obliate paradajkovým pretlakom, k tomu 5ks zaváraných uhoriek a grahamový rohlik cca 45g
Ol:jogurt activia a acidko
potom som cvičila 15min aerobik, 20 min.stepper, a pol hodina beh.
V:jablko, pomaranč, med s pohárom acidka.

majka_

aja05

myslim, ze je to celkom dobry napad. "zelenina" ma asi peknu postavu, ktoru ziskala genetikou a preto nevie pochopit ludi, ktori chcu aspon trocha schudnut. mne by trebalo dat dole takych 10 kg. a preto som sa rozhodla pre jednu vec, ze na taky mesiac vynecham sladkosti a budem sa zameriavat na cvicenie najma. bude to sice narocne pre nedostatok casu, ale robim to pre svoje zdravicko. takze chcem z jedla vylucit sladke...

aja05

tam je tiez pisane len o zdravej strave... a po cviceni sa odporuca ovocie tak som si ho dala a ked sa to tebe nepaci tak naco si sem vlastne prispela svojim pisanim? nepis sem uz dakujem.

zelenina

jeme preto aby sme boli zivi a zdravi a nie preto aby sme chudli. preto viem, ze plati ta kombinacia ako som napisala a nie nejake hlupe stranky o chudnuti

zelenina

a okrem toho zle kombinujes: ovsene vlocky v kombinacii s mliekom su skodlive ako aj ovocie s mliecnymi vyrobkami.