HAK dobra na prsia?!

machulka006

Mimi323 - ja som hovorila o dtránke badatel.sk ako takej... tam nás v jednom článku prirovnávajú ku psom... a sa takto spýtam - ty máš nejaké utajené informácie čo sa týka HAK,alebo máš lekárske vzdelanie, alebo čo, že si oprávnená šíriť takéto články, ktoré aj tak všetci vieme, že sú nadsadené a prehnané... máš pocit, že by sa na antikoncepciu nejak húfne umieralo, alebo čo...?

Mimi323

machulka, v tom článku nie je nič o psoch (a nevidela som to ani nikde na stránke), je to článok o HAK o tom, čo ti tvoj gynekolog nepovie, až keď bude mať dievča problémy keď vysadí HAK, tak potom bude čítať toto, ale bude už neskoro.

silonka:-)

presne tak..
pocas brania HAK sa prsia naleju vodou..
ale s tou HAK si to treba naozaj poriadne premysliet..
dufam, ze ju nechces brat len kvoli zvacseniu prs..
je to na tebe, ci ju zacnes uzivat, ale skus si o tom vela prestudovat..
HAK je naozaj svinstvo..
kolko bab tu pozakladalo temy s tym, ako strasne lutuju, ze to brali..
ake neziaduce ucinky to u nich vyvolalo..
ako rady by vratili vsetko do normalu, ale telo sa musis z toho soku spamatat..
samozrejme, nie kazdy ma neziaduce ucinky..
niektore baby su max. spokojne..
ale nikto nevie co bude o par rokov, vies..
nikoho nejdem presviedcat, nic podobne..
len radim, aby si sa zamyslela..
zvazila pre a proti..
a potom sa rozhodla:-)

machulka006

mala lilianka - antikoncepcia NEZVäČŠUJE prsia... nalejú sa ti akurát tak vodou a je to dosť bolestivé... nič príjemné, nič sexi...

machulka006

Mimi323 - tak ako sorry, ale toto si už prehnala... začni čítať konečne aj nejakú inú literatúru ako badatel.sk ... je to stránka, ktorá propaguje veci, ktoré nie sú celkom založené na pravde, sú nadsadené, prehnané... veď nás tam tí týpkovia čo tam píšu, prirovnávajú ku psom... vraj, skúste dať psovi piť malinovku,alebo čaj,alebo kávu...do týždňa skape... a čo som ja pes, do kelu, alebo čo? ak sa tu niekto niečo pýta na antikoncepciu, píš aspon k veci a nekopíruj hneď ten sprostý link, kde sú aj tak písané samé hlúposti...

fakt to už preháňaš...