sex len tak???:,((( vazne...

Príspevok v téme: sex len tak???:,((( vazne...
dokazy

ahojte...som s prietlom uz dlhsie kao rok ...cem sa poradit ...moj priatel mi dal navrh na sex do trojky..s tym ze musime pri tom byt obaja...s tym ze ja kedze som dusevne menej vyspela ako on tak ja do trojky s 2 chlpacami pojdem az v neskorsom veku lebo vie ze v tomto obdobi budem mat potreby mat aj ineho chlapa...ze potom 2 chlapi a ja cize on nejaky iny chlap a ja...ale teraz kedze on je dusevne viac vyspely tak chce aby to bolo fer pretoze neskor na taketo nieco nebude mat odvahu a chce aby nam vstah vydrzal tak chce aby som si zavolala nejaku kamosku alebo on mne pozhana nejaku ze pojdeme nato my dve a on sa bude poezrat a ked budem chciet moze sa pridat on k nam a aj sa mi priznal s jeho chutkami ze by chcel aj vyskusat inu a preto to riesi takto ze aby som suhlasila ja a hlavne aby som tam bola aj ja...a ze budem at pokoj na nusi a bude mi verny navzdy...a com uaj verim lebo doteraz mal vzdy takyto nazor len neviem odkial vzal to ze zeny vo veku 25 az 27 sa menia a chcu sex aj s inym muzom ako s jednym a tym istym ...je to normalne ze takto premysla???je to pekne od neho ze je vo vsetkom uplne uprimny ale mne sa to tak trosk uviac hnusi:(...co v nato??? no on je v takom veku ze ce vyskusat v zivote vela a preto nedokaze ma podviezt ale tak ze do trojky 2 dievcata ze jedna z nich budem ja a on ...a v neskorsom veku ked budem zrela a menit sa a mat aj ine chutk ne len na jedneho ze pojde do toho aj on a nejaky kamos a ja ....ze takto prestaneme podla neho mat chut skusit inych ludi na sex...neviem kao mam to inak vysvetlit sa ospravedlnujem:/

dokazy

no on je taky typ ze jemu kazdy uveri....a nenormalne vie prehovarat...mna len urazilo ze ma len skusal nic viac...on nebude normalny

jajuska1185

to je dobry i-d-i-o-t :D ak v jeho ponimani znamena "navzdy verny" podjebavat ta pred tvojimi ocami:D take dristy by do hlavy ani mne nikto nenatlacil a to mam len 16

dokazy

dal mi koniec ale ja som urazena i napriek tomu ho lubim a som optimistka zhlupol alebo co ....ja dovod az taky strasny na rozchod nemam je len hlupy ale on man uz neceeeeeeeeeee v zivote kopacky som nedostala iba raz a to bolo vzajomne ale toto po takom dllllhom case.....ved vcera ma este velmi lubil a dnes?......

_Marek

to co je za hovadina poved ti ze teraz si chce zapichat este aj s inou a potom ta uz nepodvedie.je to trapna vyhovorka aby si zapichal a ty sa mas este nato pozerat.ty kokos fakt nenachadzam slov co niektori chlapi su schopni urobit.to som ako jediny debil co nadtym nikdy neuvazoval?

schelby

ten tvoj je teda riadny pako, prepac, ale dusevne nevyspely je teda on, co ta skusal? teraz tomu nechapem, ze ake skusanie, ved on sa sprava ako 15 rocny pubertiak. Boze ja byt pri nom, tak ho nakopem do zadku ze by sa tyzden neposadil na zadok. Uz mi ti stupidni chlapi idu na nerv! (nemylsim vsetkych chlapov, aby s apani neurazili, myslim len tych, ktorym chyba nieco v tej nadobke menom hlava)

leerka

podla mna je to jasne, chcel sa s tebu rozist, ale nemal na ot odvahu, takye preto si vymyslel na teba takuto detinsku pascu