Delena strava

katka26

Mne velmi pomaha, aj ked mi okolie, doma, v skole - susedia hovoria ako som pekne schudla po porode... myslim zekazdemu padnu taketo reči dobre... a tiez si stale poviem, ked vidim iné dievky, mlade baby, napriklad v skole, iem ze nikdy nerodili a u 3x take ako ja ... a evidentne to nie je chorobneho charakteru, lebo aj takí su, čo jednoducho maju problemyp o zdravotnej stranke tak su obezni, a este k tomu ked vidim ako sa oblecie taka baba, tak ako nic vzlom, ja byt jej matkou ju nepustim ani z bytu takto oblecenu .... niekolko fald jej trci z tricka, gate praskaju vo svikoch ... no hrôza!!!!! a nesie sa pri otm ako herecka...toto nepochopim....a ja tu jednu sunecku na bruchu zakryvam jak mozem, lebo stale si mylsim ze ju vidno a ked niekam idem pomaly ani nedycham, aby ju nahodou nebolo vidno :-) take zeny komplexy nemaju, mame ich my! a neprávom, ...ale ...

Poviem Vam nieco, vcera som prisla po skuske domov, vytesena, tak sme sa zbalili a sli sme s malym na prechadzku, sadli sme si do letnej zahrady na pivko no ani nepamatám, kedy sme boli takto vonku ... manzel sa rozhodol pre pizzu, ja osm sa lamala, a hned osm povedala, ze to kolko priberiem, ked zjem vyprazany syr?? a ked vecer urobim brusaky tak nepriberiem, nie? cista diagnoza!!!zeny, manzel na mna pozrel ci mi uz nesiblo z toho, ale miestami sa sledujem ze aj hej, este aby som s prepacenim grcat zacala po jedle a uz budem zrela :-) ale to nie ...mam doma krasne zdrave dieta, neznicim sa, aj keby som k mojmu snu nemala dojst -tak som si ten syr dala :-) tu som ... zasa velmi dlho nic take nezjem .... myslim ze sa dost trapime svojim sposobom, aj ked to tak velmi nevyzera...tak MAJME SA RADI!!!! Uz sme aj tak dost dokazali!

katka26

zasa nehovorim, ze nie som uz spokojná s terajsou vahou, by som klamala, aj Ty Daduss... vp odstate si uz spokojná, ale chces aby to bolo lepsie .... a porovnaj si svoj ciel s mojim :-) to sa musis zasmiat si na tom sakra lepsie :-) bude dobre...žienky, zvladneme to. A mohla by dojst JANKA...... aby nas nazhavila do dalsieho boja s kilami!! sa na nas "vybabrala" baba jedna...chi

katka26

tak tak ....

Daduss potesim ta? a mozno rozveselím ...mne ku mojmu snu chyba este 13 kil :-) :-) to je fakt na zasmiatie ..:-) presne pred rokom som mala o 18 kil viac ... ale beriem to ze som koncila tehu ... ale o rok mam o to menej, tak ked tak uvazujem, a mam mat o rok -13 kil ...tak dakujem ,nechce sami toto vkuse takto dodrziavat este rok ... ale nevzdavam to :-) ono mne to v podstate vyhovuje, cize mozno o rok o takom case si tu budeem pisat ...ze kto co ma na obed :-) a budeme na tomto fungovat aj nadalej ..neviem

maria21

Veď sme tu nato aby sme si pomáhali či nie?
Daduss neboj dosiahneme čo chceme aj keď to nebude tak rýchlo ako by sme chceli.
Ale iste bude.

katka26

Ale Daduss.... hlavu hore ... raz sa to pohne, len musis prist na to cim to bude, uvidis, mozno naozaj poomoze teraz prechod na 90dnovku, oni su si dost podobne s DS, ale na druhej strave velmi odlisne, bude zmena pre organizmus ....asi to potrebuje, uvidis...nebud taka nestastna..... ja viem lahko sa mi hovori, aj ja som mavala taketo stavy, a pomohlo mi toto forum, lepsie povedane Vy!! pol kila ta deli od 60tky ... to zvládnes!!!!!!!! Aj Ty Majka ... obom Vam drzim palce!

daduss

ja som baby z toho už taká nešťastná... nepoľavujem síce nič, lebo keby som poľavila, tak mám hned tri kilá hore a to nechcem, nech aspoň stojím... ale to moje snaženie bohužial zatiaľ vychádza nazmar.

katka26

jasne v pohode, ja som to tak nemyslela, prajem Vam ...nech sa to rozbehne ....a hned zo zaciatku, aby bola motiváááácia :-)