CHCEME TO BEZ OCHARNY

niekto

bhallko to nieje pravda
to je pearlov index ktory vyjadruje aka je sanca ze otehotnies za rok ked sa chranis len tym

a tych 7 % je idealne to znamena ked to stihnes zakazdym to su tie kvapky lasky ...

27% je bezne pouzivanie prerus. suloze
cize aj s nehodami

en.wikipedia.org

bhallko

Tam ide o to mauricius, ze to su percenta, skor by sa to dalo nazvat 7-24 percent ze ho nestihnes/zle vytiahnes.. To je moj nazor, ak sa mylim tam ma opravte

limetka335

ty porovnávaš prerušovanú súlož a nechránený sex? tak potom jasné že pri prerušovanej je riziko nižšie... ja myslela, že porovnávaš prerušovanú súlož a nejaký druh antikoncepcie.

mauricius

jake secko mudre omg tak mi potom povedz preco je pri presuvovanej sulozi vacsiu riziko omg ved ked sexujeme vskuse tak vtedy je vacsi omg

limetka335

čo na tom nechápeš? spermie sú malé potvorky... ked to nechápeš, tak si najprv niečo naštuduj a potom sexuj

limetka335

ja ked som začínala so sexom, tiež sme chceli skúsiť bez kondómu ... a aj sme skúsili(samozrejme nespravil sa do mňa).. rovno v ten mesiac mi meškal menzes takže to boli stresy ako nikdy v živote... ani na strednú ked som išla som sa tak nebála:D... určite vám to nestojí za to:) dávajte si radšej pozor... pharamatex si všetci chvália:) tak skúste ten