vaše oblúbené jedlo

poliewoocka

Lahsie by bolo napisat, co nemam rada, aj ked ma momentalne napadne len bryndza,koprova omacka a spenat:)
Inak asi kuracina na vsetky sposoby, pizza, hranolky, knedlo-vepřo, fazulova polievka, sosovica, zapekane zemiaky, fr. zemiaky, spagety, cestoviny, dukatove buchticky, gombolce, pirohy, rizoto, salaty, gulas, vseeeeetko, ani to nejdem vypisovat...to sa neda:D a teraz som hladna..

emca

moje je asi uplne vsetko, co tu citam..zvlast teraz, ked som tak hladna..ale ok, takze slane:francuzske zemiaky s klobaskou a sladke babovka :)))

SiSA89

pizza -hlavne olivovaaa :)mnam.cestovinky,hranolky,syr ,palacinky,aprazenicaaa (dnes som si robilaa taku skvelu),parky(smakovske pareckyy ham ham )hehhee no ja som taky maly zrutko :)stale nieco chrustam a zboznujem ovocie a zeleninku :)vsetkehoo druhu:Dale naj naj melooonik :)taky riadne sladunky:Dach jaaaaaj az som vyhladla :)

sade8

spenat, cestoviny, pizza, ryby - aj morske aj sladkovodne, zapeceny karfiol....
to sa neda opisat je toho vela - ale sladke jedla nemusim

fialocka

jaaj toho je viac:
paradajkova polievka so syrom,
cestoviny na akykolvek sposob,
paradajka s olivovym olejom a syrom, k tomu toast
pizza

a ludia co jedavate rybu pangasius, prosim precitajte si odkial pochadza a kde ju chytaju, uz ju potom asi nikdy nebudete jest... :(

sajfina

pirohy so zemiakovo-syrovou náplňou poliate prepraženým maslom s cibuľkou :) proste niečo úžasné :D
pizza
údená makrela
palacinky a wafle :D