Pomahaju cerealie Fitness?

A-Z

Urcite nie su ziadnym zazrakom na chudnutie, je to len reklamny tah velmi vhodne zaradeny pred letom... Plny cukrov a tuku. Kaloricky a navyse po nich aj rychlo vyhladnes.
Robievaj si radsej domacu zmes s ovsenych vlociek, par nasekanych orechov a semien (neprazenych, nesolenych) a nekandizovaneho suseneho ovocia (napr. marhule, slivky, jablka). V primeranom mnozstve a nie kazdy den na ranajky.

mirka 23

zdravšieho stravovania? čo je na nich zdrave? A ak si ich ešte drbneš do mlieka tak ďakujem pekne.
Karina, bacha na soju, sposobuje problem so štítnou žľazou. Už 1 pohar sojoveho mlieka denne je velmi nebezpečný.

Habbs

Myslis,ze z nich schudnes?Len preto,ze maju v nazve Fitness?Treba brat do uvahy vsetke jedla co zjes za cely den a kolko,aby to malo efekt.No s cerealiami asi tazko ,kedze to je energia,ktoru ked nespali tvoje telo pohybom, tak sa ulozi v podobe tukov.

Karina

nooo..:) ja som nimi tiez zacinala, takze urcite su dobrou volbou... obsahuju ale dost vela cukru, ja som ich zacala jest po 50g a postupne som znizovala na 30, teraz jem rano len ciste ovsene vlocky s medom, orechami a sojovym mliekom... a pokial myslis, ci sa z nich chudne ako to pisu na obale - nepovedala by som :) skor su len sucastou zdravsieho stravovania

pytam sa

aj mna by zaujimal nazor na tieto cerealie :) iked ano viem ze su uplne najlepsie ciste vlocky ale potrebujem zmenu...a hladam lepsie zlo :))