čo je to ASLO? nejaký zapal? musi brať antibiotika

zuzic

takze bojko vedela som ze nejaky zapal sliznice sa vola sinusitida ale naozaj neviem ci je to tvoj pripad:( no a o sinusitide som na google nasla /take co viacmenej aj davalo zmysel :P/ toto:sinusitida.navajo.cz
wikipedia.infostar.cz ak by ti to nejak pomohlo bola by som rada ak nie...v tom ti uz nepomozem.

bojko_

ja do ust a zapijem klasicky
a zatial mi ich von nedal ked som tam bola ich tam nevidell .. :( to kkoli tomu sa vytiahnu mandle??

zuzic

RNG: zda sa mi ze to s tymi 70 percentami som uz niekde citala:P ale kedze mam uz aj tak imunitu slabu tak ma to asi nezachrani

zuzic

jak si ich davas? moje sa volali bioparox a zle mi znich bolo jak... a to si davas do nosa alebo do ust? ja som ich davala do nosa.a nedal ti vytiahnut krcne mandle ked tam mas capy??? asi na ORL nepojdem co ak mi zas nieco najde a zas pojdem do nemocnice...talko zas v skole vymeskat nemozem. sak to nejak hadam vydrzim. a s tym zapalom myslim ze som nieco nasla este si to precitam a napisem ti stranku

bojko_

nie alergia to nieje ..akurat mam na pel ale s tym to nema nic spolocne
neska som si na mandlach nasla dalsie capy.. :-! fuj !!! a ked maas problemy tak chod na ORL :) a inac tie atb sa volaju AUGMENTIN a su nechutneee!! :D fuj zle mi je z nich

RNG

Aj tu pripomeniem: az 70 % obrannych latok v tele vyrabaju probiotika v nasich crevach. Ked sa znicia pouzitim atb alebo poskodia zlym travenim, nespravnou stravou(kandidove infekcie) alebo silnymi hnackami, treba ich co najrychlejsie obnovit, inac ma telo podstatne znizenu imunitu.
A z doplnkov minimum odporucam brat selen, zinok, jod a samozrejme obcas probiotika.
Tieto nedostava nikto v nasej strave v dostatku, takze je treba si ich doplnit.Pripadne aj rozne vitaminy, najma C a E.

zuzic

bojko zatial som nenasla nic ale este sa pokusim alebo napis niekomu mudrejsiemu...ale si si ista ze nemas ziadnu alergiu nepr. na jedlo, pel, roztoce, nejake travy, skolu:P... to bola moja posledma moznost ale nemam ziadnu.

zuzic

co je zapal sliznice az tak dobre neviem ale idem sa pokusit zistit to. a tie atb fuuuuuuuuuuuuj ja som ich mala 4-x denne a k tomu este kvapky 2-x denne a tabletky 2-x denne. uz mi z toho sibalo tak som to nechala.myslis ze by som aj ja mala niekedy skocit na ORL?

bojko_

no ano slezinu som myslela :D no ze mam zapalenu slezinu a zuzene dutiny ci co to ... prekrvene cievy a take somariny a viac uz neviem teda nepametam sa.. kukal sa mi do nosa a predpisal mi njake atb ktore mam uzivat 3x denne. alergiu vylucil uplne lebo ked mi strkal do nosa tie vaticky povedal ze to alergia nieje lebo by som uz kychala a dostala by som zachvat. cize alergia to nieje..co je to vlastne zapal tej sleziny ? je to nieco zle?