dotaznik

Príspevok v téme: dotaznik
safa

ahojte,viem ze sa to tu moc nehodi,ale uz neviem,kto by mi mohol poradit. pisem si Bc.pracu na temu motivacia zamestnancov, no a moj veduci mi dotaznik stale vracia,ze sa mu nepozdavaju niektore otazky a mam ich prepracovat,tak ci neviete nejake stranky kde by som mohla na tuto temu este nieco najst ohladom dotaznika,alebo proste nejaku radu... mam tam rozne motivacne faktory a uz fakt netusim co dalej...

gretka

najlepsie asi bude, ked ti povie, co je podla neho na tom zle, potom si to mozes prepracovat ako budes vediet a nemas za co :)

safa

gretka,dakujem za ochotu.ja tam nieco na ten styl mam,len mi to ten veduci stale posiela nazad.som si s nim dohodla stretko na buduci tyzden,lebo sa to uz neda.mohol by mi narovinu povedat,co sa mu nepaci,nech mi da priklad ako to chce...joj,ale tebe dakujem =)

gretka

safa, neviem ake mas otazky v dotazniku, ale po skusenosti s moju dp, by som tam dali asi, nieco take, ci pocituju vo firme, ze zamestnavatel na nich posobi motivacne? a ak ano, tak akou formou prevazne posobi? ci im to tak vyhovuje prip. ake ine formy by privitali? ci ich to motivuje alebo demotivuje k vyssim vykonom? ci vidia rozdiely v motivovani medzi zamestnancami navzajom a comu prisudzuju tie rozdiely? asi by som sa pytala aj zamestnavatelov a porovnalo to, ako to vidia oni a ako to vidia zamestnanci, snad som pomohla