Malá či veľká svadba?

jajka001_

no rodina je zdaleka, ja mam velku rodinu a nemame cas stale za nimi cestovat. mimochodom naco su pozicovne svadobnych siat? saty boli krasne. a ja nie som snob. a krasna som pre manzela stale :)))

prejajku

jajka, ja som tie peniaze rada dala do siat, do ktorych som sa obliekla len raz, lebo verim, ze si ich uz nikdy neobleciem a na tento den som chcela nieco specialne. Nikdy by som si nedala na seba sekacove handry, o svadobnych siat ani nehovoriac, Poliaci dokonca veria, ze pozicane svadobne saty prinasaju nestastie. Co je dolezitejsie? Pijatika pre znamych a ty v nosenych satach? Fuj. Tipujem, ze keby si mala na prvotriedne saty, nemusela by si si stale opakovat, ze to nie je dolezite.
Krasna som chcela byt pre manzela. To, odkial som, si ja pamatam vzdy, lebo o rodinu sa mozem vzdy opriet. Ty s tymi ludmi asi nie si, ked si ich musela len volat na svadbu a viac o nich nepocujes. Je smutne, ze s manzelom ste cely zivot sami.

jajka001_

heh ze suknici :)) aky vyraz :)) no a co nedam 50000 za saty co raz obleciem radsej investujem do dolezitejsich veci. no a ze som pribuznych zavolala to som stastna, uvedomila som si, kto som, odkial pochadzam a kam patrim :) s manzelom budeme spolu sami cely zivot. na svadbe sa chcem bavit a byt s ludmi, na ktorych mi zalezi. no a to nie je len pat ludi.

lenuliatko

ja som mala vysnivanu svoju svadbu.pri mori ale nevyslo :(v den svadby som sa strala fakt len o seba.sebecke.ale bo to nas den a ja som sa chcela naozaj citit vynimocne a dobre a chcela som mat aj krasne saty.saty som mala dovezen z talianska.nemala som z pozicovne.ale ako nevidim natom nic zle ved ak su krase nezalezi odkial su.

zuzana12345

v tejto dobe svadba závisí od finančnej situácie rodiny.Niekto si môže dovoliť veľkú honosnú svadbu a niekto žiadnu.Bohužiaľ veľká svadba nezaručí šťastné manželstvo.Ja som sa vydávala pred dvadsiatimi rokmi mali sme cca 80 ľudí a je pravda že hostia sa bavili super,ale ja som bola unavená pretože som sa stále musela niekomu venovať.Vtedy to vyšlo pár korún.Keby som sa mala rozhodnúť teraz asi by som zvolila malú svadbu len v kruhu najbližšej rodiny.Obed a malé posedenie niekde v reštaurácii a pre priateľov by som spravila nejakú akciu na chate

prejajku

Svadba je pre zenicha a nevestu, ako napisala lenuliatko, nas by mali velebit ini v ten den, neviem, preco sa usporaduva party zo strany nevesty a zenicha pre ostatnych. Tesit inych sa da inak, nie na vlastnej svadbe, kde ta aj tak ohovoria. Predpokladam, ze ty si ta, co sa vydavala v pozicanej suknici.

lenuliatko

a nie je svadba o neveste a zenichovi?to koho ineho by mali investivat ak nie do seba?ved chcu vyzerat dobre jeden pre druheho a jasne ze saty uces a celkovy dojem aky mas zo seba je velmi dolezity.
svadobny den je hlavne o tebe a ty ak chces vyzerat dobre tak urobis vsetko preto aby to tak bolo.nejdes tam poesit svojich blizkych ze sa vydavas ale seba.

jajka001_

mala svadba myslela som zenich nevesta a dvaja svedkovia. ved som to aj napisala. no pre mna je to o nicom. no vies kazdemu zalezi na niecom inom. ja som radsej ked potesim ludi okolo seba ako ked mam perfektne vyzerat len pre seba