Je lepšie sa rozísť?

Príspevok v téme: Je lepšie sa rozísť?
Genevie

ahojte, neviem si už rady. Som s priatelom rok a pol, velmi sa lubime ale od zaciatku vztahu sa natahujeme. Skoro kazdy den sme pohadani,on sa uraza, a ja mam byt takmer vzdy ta iniciativna...uz ma to nebavi, mam pocit ze kazdy sme ini, mame inu povahu a najma on akoby niektore moje vlastnosti nechcel akcetovat. Pred tym som zvykla chodit s kamoskami von, robila si niekedy vlastny progrem ale on ak mu oznamim, ze mam stretko sa urazi, nehovoriac, ak ich je pocas tyzdna viac. Ja potrebujem nejaku volnost vo vztahu.... vzdy som bola aj som verna, takze o nic neide ... len uz nejak nevladzem a je mi smutno, ze sa mame velmi radi ale akoby sme nevedeli spolu fungovat ....stalo sa aj vam nieco podobne?

muneca_brava

a keby si sa skusila neozvat? nechaj ho,nech je urazeny a cakaj,kedy dolezie on.. urcite dolezie :))) ale vydrz,aj keby sa neozval tyzden.. ten vysledny efekt bude stat za to :) az potom pochopi, ze si mu chybala, co v tebe ma a ze to nechce stratit :-)

leerka

on chce stavat dom, takye uvidime a chcel by ho postavit za hotove, nechce si brat hypoteku, snad to vyjde....uvidime.....

zabicka1611

inak to som mu aj ja kedysi povedala, ze svadbu nepotrebujem k životu!!! ale akosi sa to zmenilo...chceme si o nejaky cas pohladat uz svoje vlastne byvanie a zacat konecne spolu zit!!!

leerka

u nas je to ine, my ked sa pohadame, tak sa nerozpravame max pat minut a potom uz musime, by sme to nevydrzali a zda sa nam to zbytocne.....svadbu a ani babo zatial neplanujeme, lebo uz na zaciatku ako sme spolu zacali chodit sme boli obaja proti svadbe....ale ja som v poslednom case aj zmenila nazor, tak uvidime, mozno raz

zabicka1611

to by som aj ja chcela, ale keby som neprisla tak on sa neozve aj mesiac!!! ma taku hlupu povahu, ale aj napriek tomu je to uzasny priatel!! planujeme si aj svadbu a dokonca hovori aj o babätku..co nikdy nezvykol..tak v kutiku srdca dufam, ze uz mu svitlo ze pre neho urobim vsetko!!! :))

leerka

hm, no pekne, ale ja ak by som vedela, ze som v prave, tak by osm sa ako prva neospravedlnila...teraz sa hlavne snayim tym hadkam vyhybat, aj tak nemaju zmysel..