Aka Choroba?

Príspevok v téme: Aka Choroba?
emulliatko

ahojte.mam taky problem asi pol roka ma trapi bolest pri srdci, malatnost, znizeny tlak, nechutenstvo a bolest vajecnikov.vyrazne som schudla, pokozku mam skor sivej farby, zacali sa mi vyhadzovat vyrazky.casto ma boli zaludok a dokonca mavam mierne depresie.obvodna mi povedala, ze som dehydrovana lenze ja pijem denne 3litre cistej vody.ked som sa jej opytala ci nemam streptokoka, tak to vylucila, poslala ma na moc a vysledky boli dobre tak sa tym uz nezaoberala.so srdcom chodim ku kardiologicke lebo mam selest a vraj busenie je normalne.gynekolog mi povedal, ze sa mam potom objednat na cytologiu a na vysetrenie prsnikov kedze v nich citim tlak.ale robil mi sono vraj abnormalne sunky nemam ze rakovinu krcka vylucuje...ked som si zhrnula vsetky tie zvlastne priznaky mam obavy ci nie som vazne chora,ci nemam rakovinu krcka maternice alebo nejaku cystu kedze mavam bolesti tam dole.hocikedy pride na mna unava a slabost.cim dalej nad tym uvazuje, tym viac sa bojim ist na vysetrenia a tie odkladam, lebo sa bojim co mi zistia:(co to moze byt? prepracovanost urcite nie, studujem este.prosim poradte mi a dajte mi silu ist na tie vsetky vysetrenia.na vsetko treba vymenny listok a obvodna mi jednoducho neveri, ze mi nieco je...

house

Netreba mysliet hned na to najhorsie,
ved gynekolog vylucil chorobu nie ?
Ak uzivate antikoncepciu skuste ju vylucit je to pliaga mozete mat tie problemy aj z toho.Inak Vam neporadim na
tomto fore, lebo sa to neda.Treba bsolvovat vysetrenia netreba sa bat.
Mozno ze to je zlcnik bolest sa zvykne
prenasat tam dole, moze to byt vred na
dvanastorniku ,zaludok proste my tu nic
nevyriesime treba ist a nemysliet hned na to nejhorsie.Jasne ?

emulliatko

ano studujem a mala som problemy ze som studium neznasala ale uz som si tym presla.priatela mam, ktory mi neskutocne pomaha a miluje ma a milujem aj ja jeho.sme spolu tri roky a je mi oporou fakt velkou ale o tomto nevie, nechcem ho znepokovat ale sam mi povedal, ze ci niesom nejako chora, ze som taka vychudnuta a nemam dobru farbu.ja som stastna co sa tyka zivota aj som aktivne sportovala ale odkedy mavam tieto problemy ide to dole vodou.zatazuje to moju psychiku.House myslite si, ze to nie je rakovina ani ziadna z tych tazkych chorob?lebo dusa by chcela zbavit sa problemov ale telo nechce pustit a ja uz fakt neviem co mam robit...

house

Pisete ze este studujete, mate toho vela
podla mna je to nervoveho povodu, musite sa jednoducho uvolnit mysliet pozitivne ak nemate tak najdite si dobreho pritela ktory Vam doda energiu
a silu do zicota niekedy staci dobre slovo polaskanie.Zacnite cim skor s prechadzkami a rekreacne sportujte.Ak
nechodite zajdite obcas do kostola ono
taku dobra kazen pomaha, ale musi byt dobra.