Lubis ma aspon trosku?

Príspevok v téme: Lubis ma aspon trosku?
deborahhh

Ako to muz mysli, ked sa ho spytate ci vas aspon trosku lubi a on vam povie, ze keby vas nelubil neni teraz pri vas? Myslite ze to moze byt z jeho strany uprimne ak spolu nechodime, lebo je zenaty? Neviem, ci to co hovori mysli vazne alebo nie. Nemam 15.r, len chcem vediet nazor muzov. Nepouzivate tuto vetu, ked chcete zenu upokojit? :( diky

dgvd

cital som si len prispevok zakladatelky tak.., ja len nechapem naco sa stretavas zo zenacom myslim ze v drvivej vacsine pripadou zenu nakoniec neopusti, teda nwm ci to ocakavas, ti staci taky muz co nebude pravdepodobne nikdy tvoj?

bonboniera

boze, ty si taky strasne chytry... ved co sa asi snazim???- zrusit ho! ale pokial ho mam denne na ociach, tak to asi nepojde, nemyslis...?!?

bonboniera

asi sa to neda vyriesit, ze? len hladat novu pracu a potom prchnut... len ked nie je nic vo vyhlade a ja sa idem zblaznit..:(

bonboniera

prosim vas skuste mi poradit, co mam robit, ak ten dotycny, ktoreho milujem (zenac samozrejme) je moj kolega a ja to chcem navzdy ukoncit a uzavriet, lebo sa len sustavne trapim. chcem odist z prace, ale zatial nemam novu, co mam pre boha robit?? ja uz to vazne nezvladam a nevydrzim tu s nim byt. potrebujem odist a to hned, lebo sa zblaznim!!! prosim, budem vdacna akejkolvek rade. dakujem:(