Fajka, rozkos......a nic.

Príspevok v téme: Fajka, rozkos......a nic.
charlie12345

Ahojte, bolo by super keby ste sa mi vyjadrili, cisto vas nazor....Takze neviem ako pre vacsinu ludi, ale pre mna je sex velmi dolezity a patri k zivotu, doteraz som ho mala neurekom a nikdy som nepoznala pocit byt bez neho< podotykam odkedy niesom panna> vzdy som dokazala partnerovi povedat co sa mi paci, co mam rada a tiez som aj toto ocakavala z ich strany....lenze....uz 2 roky mam vztah vsetko bolo relativne super, az pred 2mesiacmi sa vsetko zmenilo, ziadny sex smerom ku mne, partner sa necha vyfajcit dva az tri krat do dnaa ja nic, takze som vyskusala najprv naznaky, potom som prebrala iniciativu uplne ja, ale vzdy sa to skoncilo len fajkou, tak som zakrocila, pekne som mu to povedala narovinu, ze ja som tiez clovek a potrebujem sex, citit, ze ho vzrusujem a tuzi po mne, povedal dobre, ze sa to zmeni, ale ho mam pochopit, ze je kriza a on ma prace vyse hlavy a zodpovednost za svojich zamestnancov, a ja myslim len na jedine. Vysledok? rano sa tak ako vzdy nechal prebudit fajkou a zmizol do"prace" a vecer sa sa vratil vypytal si fajku a isiel spat....cize ziadny. Takze u nas je vsetko v pohode, len ja nemam sex...co by ste robili na mojom mieste? Takze je blbost, ze chlap chce pocut narovinu, po com zena tuzi.....bo sa na chvilu aj ten moj zdul, ze som to vyslovila nahlas...uz mi to normalne chyba, tak by som chcela aby ma ten moj chytil a poriadne pretiahol, bo o chvilu pretiahnem niekoho a bude ma to pozdejsie velmi mrziet, a nechcem absenciu sexu riesit nezavaznym sexom, ale neviem ako dlho este vydrzim..........

cica987

tak asi ti nic ine neostane.. len cakat.. alebo neviem..ale len kvoli peniazom zeby ho presla chut.. to je trosku zvlastne.. ale moze byt no.. neviem.. moj priatel napriklad minuleho mesiaca mal taky vypadok.. ale to preto lebo mi 2 tyzdne meskali kramy.. ani sa ma vtedy nedotkol.. vzdy som len ja a ja mu robila dobre.. a potom co mi prisli kramy uz bolo vsetko ok.. ale tiez som mala na to nervy.. ale uz je ok :-D ved aj u vas bude neboj..treba vydrzat :-)

charlie12345

HOUSE, nikoho nema, to viem urcite, asi je to blbe, ale poznam ked chlap sa vyprazdni inde, al. sam. viem, ze v tom nieje ina zena....ak si chlap, tak mi skus poradit ako to mam pochopit, dnes rano na otazku, ci mu nevadi, ze spolu nespime a ja uz nemam chut byt s nim, sa rozplakal a vraj ho mam pochopit a netlacit na neho ked je na tom zle, proste ako keby on bol ten ukrateny, a este najvacsi gol bol, ze mi co chcem, len nech pockam, proste zase peniaze....len neviem na co mam cakat a dokedy.

charlie12345

Sexi pradielko nosim vzdy, uz som skusala aj ine hracky, tiez latex, kozu, a ine a stale nic.....povie, ze je to pekne, ale ze to mam nechat na vikend... Tak teraz vobec nechapem muzske myslenie, ked vacsinou sa stazuju oni, ze by chceli viac....a on s tym zo dna na den sekol, rozpravat o tom nechce, bud sa zduje, odignoruje, al. sa akoze pohadame....Je tu nejaky chlap, kt. by mi vysvetli ich logiku?

poiu

jak vravi house:P nechaj ho pred vyvrcholenim tak:P obcas to zvikne bolet:D teda aspom mne sa to par krat stalo ze ma potom dost boleli vajca:P

cica987

no na tvojom mieste by som to spravila asi tak ze nebude sex? nebude vobec nic.. a nech si chlapec rozmysli ze co chce?preco by si mu mala robit dobre len ty a on tebe nic?? tak toto nie je fear play... alebo skus prenho pripravit prekvapko.. nejake sexi pradelko alebo neviem :-))

mircoMY33

ale to je dobre jak nebudes robit fajku tak nebude upne nic alebo si najde inu tak bud ti to vihovuje alebo najdi druheho chlapou je dost