VELKE BRUCHO

Príspevok v téme: VELKE BRUCHO
kkkkk

ahojte
vedel by mi niekto z vas poradit, ako schudnut na bruchu? mam relativne stihlu postavu, az na to brucho (168 cm, 58kg)vzdy ked priberiem, tlaci sa mi to len do brucha. myslim, ze sa stravujem celkom normalne a priblizne 3 krat do tyzdna aj sportujem, hlavne plavanie a volejbal. mam doma aj sikmu lavicku na brusaky, no nezda sa mi, ze by to pomahalo...
vedel by mi niekto dat nejake tipy? dik

kikina136

kkatka: to ako dlho uz preboha cvicis??? =) chcela by som vidiet fotku =) ja prave zacinam,ale neviem kolko mi to vydrzi :/ ak ti to nerobi problem,kontaktuj ma pls na mail kikina136@azet.sk
dakujem =)

kkkkk

je vhodna aj kombinacia nejakych 20 min. pripadne viac na stacionari a potom brusaky? chcem tym len zistt, ci ide o to, najprv telo nastartovat akoukolvek formou pohybu a az potom zacat s posilovackami

Lolka

striedaj brusáky aj s behom , s araebikom a tak najprv cvič aj 20 minut a potom sa pusti do brusákov, lebo telo zacne spalovat tuky asi po 20 minutach.

kkkkk

fuuuha, tak to teda klobuk dolu, 1000 brusakov kazdy den....
problemje v tom, ze aj ked par dni robim brusaky, citim ze brusne svaly mi hned spevneju, ale zial, tie svaly su hlboko pod vrstvou tuku. talze najprv by som sa potrebovala zbavit tej pneumatiky. myslis, ze aj na to su vhodne brusaky, alebo radsej nejaky iny druh pohybu?

kkatka

Ahoj skus zacat s 50 brusakmi ale ziadna lavicka ani nic podobne, nohy pekne na zemi a dvihat sa az ku kolenam tak si pridavaj kazdy den podla uvazenia do 500-1000.musis vydrzat aspon 3 mesiace ja som na 1000 denne a mam brucho jak skala a to som mala predtym poriadny kotlik