rodicia vs. vztah na dialku

Príspevok v téme: rodicia vs. vztah na dialku
niuna

neviem ci sem tato tema patri,ale hadam mi niekto poradi, mam 20 rokov a zhruba polrocny vztaho ktory nechcem prist aninahodou ale nebavi ma cakat. funguje to tak ze sustavne doma klamem ze chodim na chaty a tak dalej.nechapem ako mi to mozu verit stale.neodsudzujte ma za tie klamstva. otca neriesim. nemam ho rada, je tu navyse,nepotrebny pre nas vsetkych co zijeme pod touto strechou.ide o mamu ,mama si mysli ze som este male dieta ktore nic v zivote nezazilo a ze zo sexom zacnem asi v 30ke a vydavat sa budem v 40tke. takze u nas tema sex ,chalani hehrozi,maximalne sa ma opyta co bolo v skole. nemam s nou vybudovany dobry vztah. co sa tyka chlapou zacnem sa cervenat ked pride tato tema aj to nahodne na oslavach " a co mas uz frajera" poznate to ked si zacnu robit z vas srandu starsia generacia a myslia si ze ake som este decko. a to mi taha uz na 21.k tomu vztahu, ja jeho rodicov poznam kedze tam chodim na vikendy ale on mojich nie, zatial nam to vyhovuje,tu nehrozi aby k nam prisiel a nebodaj aby tu este spal.este to. ku nam nechodia bohuzial ani moje kamaratky, lebo nas je tu vela babka dedo sestra pes mama otec.a ide o to. ked uz chcem mame povedat co sa deje. ze mam niekoho ale 3 hodiny cesty odo mna bojim sa ze by z toho robila strasne halo ze by mi to jednoducho zatrhla, lebo viem aka je. podla nej mam este cas... ale ja sa nejdem vydavat proste len mam priatela ktory nebyva v tomto meste ale v inom za ktorym som ochotna cestovat tie 3 hodiny a klamat rodicov... belmi sa bojim aky by mala na ten vztah nazor a mna nebavi donekonecna klamat.ved je to uz polroka :( da sa to nejako postupne oznamit ak ano ako??? s nou sa niekedy neda normalne rozpravat ako som uz napisala pre nusom este male decko

m-p

aj ja mám taký problém..avšak ty si môžeš veci riešiť ako chceš, keď si plnoletá..ja mám len 15 a vtedy je to horšie...na tvojom mieste by som sa odsťahovala :D

tna 8790

no ver mi viem o com rozpravas....mam teda tommiq a si nevsimaj (sorry chlapce ale u kazdeho je to inak a ty jej radis len to co si zazil sam ale kazdy ma inych rodicov a kadzy to bere inak) no prezla som uuuplne to iste co ty...mam tiez 20 a idem mat 21 vztah na dialku nasi su proti tomu aby spal u nas....spi u nas tajne (ked nasi nisu doma) na chaty chodim aj ja....to mi ver...myslim to tak ako ty ze klamem...no musim lebo viem ze ma nepustia ked budu vediet ze idem LEN s nim...nevrav im nic...postupne ich zoznam a pochopia to....naozaj ja som mala PRESNE to iste co ty. teraz to je o trosku lepsie len stale nemoze u nas spat ani ja ist s nim nikde....akurat ze chodim k nemu na vikendy kedze sme na dialku asi tak 1 za mesiac....nechapem co si myslia nasi ale su presvedceny ze spime kazdy inde...naivne co?:D:D:D proste nechaj to tak zoznam ich a casom uvidis....budu ho brat ok a zvyknu si...:) naozaj prezila som to aj ja:) good luck

tommiq

Ved vztah na dialku je hriech? Preco si myslis ze by mala reagovat tak zle? Ja mam 18 a priatelka 16 a tiez mame vztah na dialku. Som s nou 9 mesiacov a poznam aj jej rodicov a aj ona mojich. Kludne mozem u nich prespavat a aj ona u nas. Dokonca sa uz aj nasi rodicia poznaju. Podla mna by si nemala mamine klamat. Mala by si jej to povedat. A mala by si jej aj povedat ze ste spolu uz dlho a ze si sa jej to bala povedat koli jej reakcii. Nemozes predsa donekonecna byt pre nich dievcatko.

zufalec malyy

awoj no to ti rozumiem, no neskušala si ist na to obklukou? nejakym spôsobom navodit taku temu že chlapci a potom nejakymi otazkami sa spýtat ako by reagovala alebo čo by povedala keby niečo....napr si vymysli že kamoška ma priatela kt. býva ja nefiem 1,5 h daleko ...alebo nejak tak a podla toho sa zariadiš že či jej to oznamiš ešte vtedy alebo ako bude ona reagovat .. no az pokus to stoji....každopadne ta obdivujem... že sa ti to dari tajit..a čudujem sa že ked pišeš že rodičia ta považuju za male decko teda mama tak že ta pušta na tie chaty a tak...ale z vlasnej skusenosti viem že tajit lasku pred rodičmi ..to stoji za to :)