Boj za štíhle stehná!

Príspevok v téme: Boj za štíhle stehná!
faith

Vždy som mala široké stehná, čo ma dosť obmedzovalo vo výbere oblečenia. Minulý rok som schudla 14 kg, niečo z toho som pribrala, ale o to nejde. So svojou postavou som vcelku spokojna, až na tie nohy. Takže začínam znova a urobím všetko preto aby som mala štíhle pevné stehná. Keď toľko ludí dokázalo oklamať genetiku, prečo by sme to nedokázali my? Mojím najväčším snom je obliecť si minisukňu, myslíte že za tie 4 mesiace by sa mi tomohlo podariť?

nikki.7

ahojte...ja som mala tiež vždy velké stehná...máme to bohužial v rodine všetky...ale samozrejme,nechcem sa vyhovárat na gény,pretože vidím že ked sa chce,tak sa to dá.

na jesen som začala chodit 4 krát týždenne na spinning a krásne mi ubudli 3 cm,čo je v mojom prípade super, lebo moje stehná dosahovali v tom najširšom až 60 cm,teraz je to 57 cm.

stále s nimi bojujem,ale už teraz sa cítim lepšie a nemám problém si obliect aj legíny.

momentálne chodím na zumbu, občas plaváren a od včera aj orbitrek.

bimbinka

Ja som sice este vo vyvoji ale snazim sa udrziavat si postavu a ties mam niekedy problem so stehnami a hravam squash a myslim si ze ked trenujem poctivo pravidelne tak to na tie stehna ma vyznam :) .. alebo aj behanie :)

cinni

pre pomozem: 1)cvicenie 20 minut je neefektivne, tuky sa zacinaju spalovat az po 20 minutach aerobneho cvicenia a dalej sa spaluju len pri urcitej tepovej frekvencii podla veku cviciaceho

2) jablko po 18 hodine-nevhodne..vlastne uz popoludni by chudnuci clovek nemal jest ovocie..ovocie po cviceni jedia sportovci (sacharidy pomahaju budovat svalstvo po cviceni-naberanie)

3) netreba sa napchavat do prasknutia!! a vynechat veceru je zasadna chyba!!

takze si vobec nepomohol, drahy "pomoz"

pomôžem :)

Nestresujte! :)..Najlepšie je :
1.cvičiť denne po 20 minút (ak je to na vás veľa tak si to nieako rozdeľte)

2.Nejesť po 18:00 hodine (ak vás chytí hlad, tak si dajte jablko alebo mrkvu)

3.Stravovať sa zdravo (nejesť slaninu, klobasu, tlačenku a ďalšie tukové nezdravé jedlá). A to najhlavnejšie: NAJESŤ SA PORIADNE RÁNO A NA OBED, VEČERU TÝM MôŽTE VYNECHAŤ! :)

nechapemto

Ja to nechapem.Mam 165cm,vazim 63kg a stehna mam 58cm a mam ich normalne,nie su tucne.Tak podla Vas su stehna 42 tucne?To chcete mat stehna 35 alebo este lepsie 30?
Je to psychicky naruseny pohlad na svoje telo,lebo inak si to neviem vysvetlit.